Dvoudenní detox pro jarní očistu. Připravte své tělo do plavek

Detox je skutečným zachráncem před nadcházejícími důležitými událostmi nebo prázdninami, kdy toužíme po dokonalé postavě co nejrychleji, abychom vypadali skvěle jak ve společenském oblečení, tak v plavkách. Nejpopulárnější je detox především na jaře, kdy je třeba tělo očistit od zimního přejídání. Zkuste si naordinovat některý víkend s následujícími nápoji. Tyto šťávy jsou bohaté na silný antioxidační lykopen, který pomůže nejen s figurou, ale má i obrovské zdravotní přínosy.

Chilli se zázvorem

Připravte si 1 lžičku zázvoru, 1 lžičku chilli, 1 polévkovou lžíci javorového sirupu nebo medu, 2 polévkové lžíce citrónové šťávy a 300 ml vody. Všechny uvedené složky vložte do mixéru a důkladně rozmixujte. Měli byste docílit jednotné, hladké směsi. Pijte každý večer před spaním.

Šťáva podporující metabolismus

Nápoj se připravuje ze 2 rajčat, 4 stroužků česneku, 6 polévkových lžic citrónové šťávy a 500 ml vody s kostkami ledu. Opět použijte mixér a všechny ingredience nechte mixovat po dobu 1 minuty při maximální rychlosti. Tentokrát změňte dobu užívání a nápoj pijte každé ráno před snídaní.

Doporučujeme také pít zelený čaj bez cukru a pravidelně konzumovat čerstvou zeleninu.

Obrázky: Pixabay