Efektivní způsob jak dodat tělu přírodní vitamíny a rozproudit energii v těle? Zkuste Ginger Shot!

Jde o čerstvý zázrak v lahvičce, který posílí imunitu, rozproudí krev a nabije vás energií na celý den!

Ginger Shoty nejsou ve světě žádnou novinkou. Například Američané či Australané jejich kouzlu podlehli už před lety a před necelými dvěma lety se konečně objevily i v Česku. „S koncentrovanými zázvorovými drinky jsem se seznámil právě během svého pobytu v USA. Když jsem se vrátil domů, chyběly mi. Tak jsem si je začal připravovat sám v domácích podmínkách metodou „cold press“ tak, jak jsem je znal: jen zázvor, citronová šťáva a kayenský pepř – bez dalších přísad jako jablečný džus…“ popisuje začátky firmy FreshOnly, Bohumil Gardavský, který časem zatoužil Ginger Shoty rozšířit mezi ostatní lidi v republice jako první.

Účinky jsou totiž dechberoucí, proto jsou čím dál tím oblíbenější! Aby ne, kromě poctivé dávky vitamínů detoxikuje organismus, podporuje trávení, urychluje spalování tuků a nabíjí energií.

Časem se firma FreshOnly díky poptávce po poctivosti produktu rozšířila a přestěhovala do nové výrobny. Bohumil k sobě přibral parťáka a grafického designéra Šimona Kubu a společně s dalšími dvěma kolegy přivedli na trh další tři Shoty. „V současné době nabízíme GingerShot Original, složený ze 40% ze zázvorové šťávy. Ten nabízíme i v 750 ml rodinném skleněném balení,“ říká Šimon Kuba. V portfoliu FreshOnly dále najdete BlackShot s ananasovou šťávou a aktivním uhlím, GingerBeet Shot z červené řepy a aloe vera a nakonec GingerCelery Shot se spirulinou. Ve všech zmiňovaných ale hraje hlavní úlohu síla životadárného zázvoru.

Lahvičky po 75 ml vydrží v lednici až 5 dnů a pro nezapomenutelný zážitek je nejlepší je vypít na ex a co nejdříve. Účinek ucítíte okamžitě, vaše tělo dostane energii a zmizí i únava. Objednávat můžete přes freshonly.cz. A co je skvělé? Výrobci vám produkty dovezou po Praze až domů do 1 až 2 pracovních dní!

Pokud nejste z Prahy a rádi by jste měli možnost jejich poctivé produkty odebírat, pak by Vás mohlo zajímat, že FreshOnly je v současné době účastníkem ve veřejné soutěži o to, dostat se do portfolia Rohlíku. Tím by se jejich produkty staly dostupné i lidem mimo Prahu, tedy téměř po celé republice. „Mnoho lidí nás žádá o dostupnost daleko mimo Prahu. A to je pro malou firmu s fresh produktem bez konzervantů na vlastní pěst nemožné. A tak jsme se přihlásili do této soutěže.

Moc nám záleží na tom udržet fresh kvalitu našich Ginger Shotů, nepoužívat konzervanty a přesto nasytit poptávku za hranicemi Prahy. Jsme vděční za každý hlas,“ zazní na závěr od FreshOnly.

BUDEME MOC RÁDI, POKUD NÁM POMŮŽETE NÁŠ PŘÍBĚH DOVÉST DO ZDÁRNÉHO KONCE A PODPOŘÍTE NÁS V SOUTĚŽI ZDE!

Hlasovat můžete do 30.6.2020. Ale pozor, aby váš hlas platil, musíte jej po odhlasování potvrdit v potvrzovacím emailu od apetitonline – přímo ve vaší emailové schránce.