Emma a šest poníků na výletě. Pohled, který vám zaručeně rozzáří podzimní dny

Emma Massingale je trenérka koní a duší dobrodruh. Pravidelně bere svých šest poníků ven na vycházku, aby je připravila na letní sezónu. Peggy, Albert, Cid, Ernie, Cedric a Cyril jsou všichni natěšeni a připraveni k běhu. Je těžké se neusmívat, když potkáte Emmu a jejích šest podsaditých poníků, jak si to poklusávají krajinou.

Podzimní výlet s poníky

Aby Emma stíhala jejich tempo, jezdí s nimi na svém hoverboardu a vede koně po silnici. Šest poníků snadno udrží krok s Emmou na jejím dopravím prostředku a společně se mohou prohánět po krásné podzimní krajině.

Chladné počasí vyžaduje pořádné vybavení

Poníci jsou dobře vybaveni do chladného počasí a nosívají na sobě deky, které je chrání před prochladnutím nebo promočením. Místní klima je totiž tvrdé a nezřídka je na procházce potká mrholení nebo silný vítr. Nebojí se přitom vůbec ničeho a častokrát se i brodí koryty potoků anebo bahnitými stezkami.

Krásná anglická příroda

Mají výhodu, že žijí v oblasti, kde je mnoho krásných památek a zajímavých míst. Anglická krajina nabízí skutečně dechberoucí scenérie a Emma je vděčná, že může svůj čas trávit právě takto – v pohybu, v přírodě a se svými nejlepšími přáteli.

Otužováním ku zdraví

Emma sama však není o nic méně otužilá než její přátele poníci. Při procházce nevynechá jedinou příležitost, aby se vykoupala v místním potoce – a to i když je venku jen pár stupňů nad nulou. Za odměnu si ale uvaří horkou čokoládu a tvrdí, že není lepšího pocitu, než odpočívat po ledové koupeli s hrnkem horkého nápoje a sledovat šest veselých poníků jak se pasou opodál.

Emma točí o svém životě s poníky videa na YouTube

Za svou tvorbu sklízí úspěch. Její životní styl je totiž nejen zajímavý a netradiční, ale roztomilí poníci mu navíc přidávají i další veselý rozměr, který má rozhodně co nabídnout. I vám se nad videem určitě rozzáří oči – a možná vás to nadchne pro to vyrazit na podzimní procházku.

 

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com