Nevěru nenechala bez povšimnutí a vymyslela plán odplaty. Po rozvodu se bývalému manželovi pomstila zvláště efektivním způsobem

Láska někdy končí různými způsoby, bohužel často ne příliš hezkými. Když vás milovaný člověk po tolika společných letech zklame, láska se vytratí během pár vteřin. Tato žena jménem Edith však pomýšlela i na pomstu, netoužila po něčem nekalém, ale nevěru svého manžela, se kterým žila dlouhých 37 let, nechtěla nechat bez povšimnutí. Důkladně tedy promyslela plán pomsty.

Láska se rozplynula ze dne na den

Edith svého muže velice milovala, žili spolu dlouhých 37 let. I přes některé malé bouřky se stále domnívala, že jsou šťastní. Možná byli, než se však její manžel Jack zamiloval do své sekretářky, jež se stala jeho milenkou. Edith byla zdrcená, nemohla uvěřit, že ji její manžel mohl takto zradit.

Manžel odešel

Jack se rozhodl Edith opustit a začít žít se svou sekretářkou. Edith tedy byla nucena z domu, kde tolik let společně bydleli, odejít. Jack měl totiž s domem jiné plány, chtěl jej prodat, získat nějaké peníze navíc a přistěhovat se ke své nové partnerce. Zkrátka začít zcela nový život s novou ženou na novém místě. Když však nastal Edithin poslední den ve starém domě, něco ji napadlo.

Luxusní večeře, nepříjemný zápach

Večer, kdy Edith jedla svou poslední večeři u sebe doma, si dávala krevety a kaviár, jídlo, které je sice luxusní na chuť, ale jeho vůně ne každému sedne, zvláště pokud už není příliš čerstvé. V tu chvílí Edith dostala nápad, pomazala krevetu kaviárem a ukryla ji za nábytek. Další den se odstěhovala. Za čas to v domě začalo nepříjemně zavánět. Jack však neměl vůbec žádné tušení, kde by mohl být problém.

Silný zápach zájemce odrazoval

Jack i jeho nová partnerka poctivě prohledali celý dům, ale nic nenašli. Zájemci na prohlídky chodili, ale vždy to dopadlo stejně. Zápach je všechny odradil a nikdo z nich si dům nekoupil. I Jack se rozhodl opustit své obydlí o něco dříve, protože silný odér mu neumožňoval v domě zůstat. Byl čím dál tím intenzivnější.

Edith vyhrála

Po čase se Edith svému bývalému manželovi sama ozvala a zeptala se, jak to jde s prodejem domu. Jack jí vylíčil, jakým problémům čelí, a ona se mu nabídla, že za 10% jeho hodnoty jej od něj koupí. Dům totiž pro ni hodně znamenal. Jack překvapivě souhlasil a Edith se tak mohla vrátit do svého jediného domova, kde strávila téměř celý svůj život. Zápach z domu samozřejmě náhle zmizel.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Littlethings.com