Fenka upadla po odebrání štěňat do silné deprese. Práce a snaha dobrovolníků se ovšem vyplatila a psí rodina se opět shledala

Fenku, která do této doby prožila těžký život kvůli zanedbávání ze strany svého majitele, objevila skupina dobrovolníků organizace na ochranu zvířat. Zvíře bylo podvyživené a zoufale potřebovalo ošetření, jídlo a lásku. Bylo zřejmé, že fenka nedávno porodila štěňata. Ta ji však byla násilně odebrána. To v kombinaci s nedbalostí majitele způsobilo, že psí matka upadla do deprese a dezorientace.

Dobrovolníci za fenku i štěňata bojovali

Skupině na ochranu zvířat se podařilo zachránit všech 7 štěňat, ale majitel psí rodiny se odmítl vzdát jejich matky. Po dlouhém úsilí a neúnavné snaze se jim konečně podařilo získat i zuboženou fenku.

Ihned jí dopřáli jídlo, péči, lásku a také naději na lepší budoucnost. Samozřejmě nezapomněli ani na její milované potomky. Snažili se ji znovu spojit s jejími štěňaty. Bylo patrné, že po nich fenka truchlí. I když byla v bezpečí, dostala jídlo a byla řádně ošetřena, prožívala hlubokou depresi. Stesk po štěňatech byl ze všeho nejsilnější.

Fenka se dočkala velikého překvapení

Nakonec se ale vše podařilo. Na srdceryvném videu můžete vidět úžasné shledání matky a jejích štěňat. Fenka byla zjevně ohromena radostí, že štěňata opět vidí a konečně jim může věnovat péči a lásku, která jim tolik chyběla.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Sidewalk Specialsx