Fotografie pořízená na parkovišti u obchodního centra vzbudila poprask. Situaci ihned začala řešit policie

Nedávno došlo na parkovišti u obchodního centra v polském městě k situaci, která šokovala uživatele internetu. Všechno kvůli jedné jediné fotce. Co na ní můžete vidět? Psa, jak visí z kufru auta přivázaný k vodítku. Fotografie byla zaslána do redakce místního rádia. Situaci začaly řešit příslušné orgány.

Šokující incident na parkovišti u obchodního centra

Informaci o psovi, který zoufale potřebuje pomoc, poskytla redakce rádia Bílsko na svém facebookovém profilu. Jak můžete vidět na fotografii, zvíře viselo pod zadním oknem kufru auta. Byl přivázaný za vodítko, které bylo připevněno uvnitř vozu a vedlo skrze zadní sklo. Pes nedosáhl na zem a visel nad koly. Při pohledu na zvíře vám přeběhne mráz po zádech. Ostraha objektu psovi pomohla a zavolala policii.

Majitel chtěl zvířeti poskytnout čerstvý vzduch

Jak se ukázalo, majitelem psa byl muž, který si jen na chvíli zašel do obchodu pro věci, které potřeboval. Chtěl, aby měl pes přístup k čerstvému vzduchu, a tak nechal pootevřené zadní okno. Zvíře se o něj opřelo a stačila jen chvíle, aby přepadlo a viselo z auta ven. Jak se nakonec prokázalo, muž nelhal a situace se skutečně odehrála tak, jak popisoval. Nebude tedy nijak potrestán.

Lidé byli naštvaní

Uživatelé internetu však byli tímto názorem velmi znepokojeni. Mnoho z nich přiznalo, že není dobrý nápad nechávat psa v autě, zvláště připoutaného na vodítku nebo postroji. „Nikdy nenechávejte psa v autě s vodítkem – ať už je to obojek nebo kšíry. Vůbec nejlepší je nenechávat psa v autě bez dozoru,“ uvedl jeden z komentujících. Jiní uznávají, že šlo o nešťastnou náhodu.

Úvodní obrázek: [email protected]/Creative Commons Attribution 3.0, Zdroj: Eska.pl