Hasiči vběhli do hořícího domu. Vše se zdálo být po kontrolou, až jejich oči spatřily něco nečekaného!

Je úžasné, co se stane se ženskou intuicí, jakmile se žena stane matkou. Najednou už není zodpovědná pouze za svůj život, ale bezpečí dítěte je na prvním místě, a to bez ohledu na situaci. Tento příběh je dokonalým příkladem mateřské lásky. Tříměsíční miminko přežilo hrozivý požár díky své mamince Shelby Ann, která ale bohužel záchraně svého dítěte obětovala svůj vlastní život.

Jednadvacetiletá Shelby Ann žila idylický rodinný život se svým přítelem a svou matkou ve Wyomingu. Začátkem ledna se páru narodila krásná dcerka. Ze Shelby Ann se stala hrdá a nadšená maminka, ovšem její plány na budoucnost neměly šťastný konec.

Přišel den, který znamenal pro tuto rodinu strašnou tragédii. Shelby Ann byla sama doma se svou novorozenou dcerou, když jejich dům náhle pohltily plameny. Oheň se rychle rozšiřoval a za pár vteřin byl dům plný nebezpečného kouře. Nedalo se uniknout.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Přivolaní hasiči se okamžitě vrhli do domu a plameny dostali konečně pod kontrolu. Pro Shelby bylo ale pozdě. Nadýchala se kouře a zemřela. Ovšem hasiči objevili také důkaz, že rodič udělá pro své dítě cokoliv. Shelby Ann, ještě než zemřela, zajistila svou dcerku do autosedačky a vyhodila z okna z druhého patra. S posledním dechem obětovala svůj život, aby její dcera přežila.

Když hasiči nalezli malou holčičku jménem Keana, odvezli ji rovnou do nemocnice. Díky rychlému jednání její maminky byla Keana naprosto v pořádku. Po této katastrofě začali všichni sousedé z okolí šířit informace na internetu, aby pomohli obnovit poničený dům a poskytli co nejvíce finanční podpory zbylým členům rodiny. Během několika týdnů dosáhl jejich fond v přepočtu téměř 880 000 korun.

Shelby Ann je důkazem síly mateřské lásky a ačkoli je její ztráta zničující, Keana může být na svou matku pyšná. Podělte se o článek se svými přáteli a rodinou, abyste ocenili tento úžasný akt lásky.

Zdroj: en.stories.newsner.com