Šťastlivci, kteří letos v létě poznají osudovou lásku nebo prožijí letní romanci. Budou hvězdy nakloněny právě vám?

Do konce jara zbývá pár týdnů a my už pomalu plánujeme letní dovolenou. Otázkou však zůstává, s kým vytouženou dovolenou strávit? Počasí se ale lepší, duše je trochu klidnější, což znamená, že je čas, aby všichni samotáři vystoupili ze svého stínu. Ti, co jsou nyní sami, touží po jediném – potkat spřízněnou duši a zamilovat se, zcela se odevzdat letnímu románku. Někteří v této oblasti budou mít obzvláště štěstí. Hvězdy říkají, že některá znamení zvěrokruhu mají šanci se velmi brzy zamilovat. Kdo je na seznamu těchto šťastlivců?

Rak

Pokud ze své osamělosti viníte osud a hvězdy, raději přehodnoťte své názory. V hloubi duše víte, že jste stále sami kvůli pracovnímu vytížení nebo ostychu, jež vás brzdí před milostnými dobrodružstvími. Pokud přestanete vinit ostatní a převezmete iniciativu, možná bude stačit lehké flirtování, zažijete závratnou letní romanci.

Kozoroh

Kozorozi, nastal čas, abyste si odpočinuli, letos se vám již podařilo se přepracovat a všichni víme, že vyhoření nevede k ničemu pozitivnímu. Lékem na všechny strasti pro Kozoroha je láska, a proto je velmi vzácné potkat zástupce tohoto znamení zvěrokruhu ještě nezadaného. Je tedy čas, aby se svobodní Kozorozi odevzdali citům. Zůstaňte sami sebou, zůstaňte věrní svým standardům a získáte své štěstí. Nezůstávejte doma, přidejte do své rutiny trochu společenského života, šance prožít románek se tak výrazně zvýší.

Panna

Léto je pro Panny tím nejlepším obdobím. Hlava se bude točit nejen z horka, ale i ze smyslných vyznání. Ti, kteří jsou otevření novým známostem, budou mít štěstí. Hvězdy vám radí, abyste se k lidem chovali lépe a trochu snížili své požadavky. Důvěřujte svým pocitům a nechte vše alespoň jednou volně plynout. Už na konci května je šance poznat nového partnera a vytvořit si společné plány na letní prázdniny, které budou bezpochyby velmi vášnivé.

Lev

Cítíte maximálně sebevědomě a to je vlastnost, kterou na vás opačné pohlaví miluje. Lvi by měli chodit na akce a nejrůznější večírky, kde jsou předurčeni stát se opět středem pozornosti. Choďte ven, choďte do restaurací, bavte se.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com