Hrůzný čin, který nelze pochopit. Proč byste měli dbát zvýšené pozornosti pokaždé, kdy jste se svým čtyřnohým kamarádem venku, existují totiž lidé, kteří jsou schopni všeho!

Lea se se svým přítelem Kennethem a čtyřnohým členem rodiny Morganem jednoho krásného dne procházela ulicemi, když v daný moment Morgan děsivě zakřičel. Okamžitě se oba vrhli ke svému mazlíčkovi a učinili velmi nepříjemný objev. Morgan měl přes celou tvář krvavou ránu a kňučel bolestí.

Lea s Kennethem byli zděšeni. Jejich obavy byly o to horší, když zjistili, že za celou situací stojí sadistický čin. Pod plotem, který vedl podél chodníku, byl zapíchnutý nůž s čepelí směřující nahoru. Nikdo neví, na koho byla past nachystaná, ale Morgan se stal obětí. “Měl štěstí, o kousek vedle a mohl oslepnout,” píše Lea na sociální síti.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Lea chce nyní varovat všechny ostatní majitele domácích zvířat, aby byli velice opatrní a věnovali zvýšenou pozornost podobným situacím.

“Zveřejňujeme toto varování, protože nedokážeme pochopit, jak může být někdo něčeho takového schopný. Nikdo neumístí nůž takovým způsobem zcela náhodou, za tím je úmysl ublížit,” pokračuje Lea. Pár vše nahlásil policii, která tvrdila, že je bohužel velmi obtížné pachatele najít. A jak to vypadá s Morganem? Ten se zatím pomalu uzdravuje a den od den se mu daří lépe.

Sdílejte tento příběh jako varování pro ostatní majitele zvířat.

Zdroj: en.stories.newsner.com