Indiánský horoskop: Znamení, která budou mít úspěšný rok 2021. Patříte mezi ně?

Horoskop starověkých indiánů se skládá z 12 ochranných zvířat. Každé z nich je spojeno s tajemnými legendami. Která znamení budou mít podle astrologů v roce 2021 větší štěstí než ostatní?

Jedním ze šťastných znamení bude Jestřáb (Beran)

Horoskop indiánů slibuje pro Berany velké úspěch a nové objevy. Astrologové radí, aby se tito lidé věnovali osobnímu rozvoji. Hodně štěstí budou potřebovat na růst, realizaci plánů, projektů a povolání. Mohou ale počítat s pomocí Jupitera a Saturnu, což jsou planety, které se zaměřují na výsledky. Ty vám pomohou růst udržitelným tempem, nikdy to nebude nadměrně nebo nedosažitelně. Bude to skutečná zkouška konkrétnosti.

Bobr (Býk) bude neméně úspěšný

Býci budou v letošním roce neméně úspěšní. Odborníci ale varují, že kdo se narodil ve znamení Býka, měl by být otevřenější, jinak je tu riziko, že jim unikne velké množství skvělých příležitostí. Je třeba otevřít oči a koukat se kolem sebe.

Šťastné okamžiky prožijí během léta, konkrétně od poloviny května do konce července a v říjnu.

Losos (Lev)

Trojici úspěšných znamení uzavírá Lev. Indiáni tvrdí, že představitelé tohoto znamení jsou velmi kreativní, vyznačují se energií a vášní, a to i v případě, kdy se dostanou do obtížné situace. Lvi by měli být tolerantnější k ostatním a naučit se ovládat své negativní emoce. Štěstí je jen okamžik, buďte připraveni tento okamžik nezmeškat.

Ostatní znamení ale nemusí smutnit. Stačí do každého nového měsíce vykročit správnou nohou, užít si ho naplno a být pozitivní. Někdy stačí jen malý impuls, který se může vyvinout ve velkou příležitost, kterou je potřeba využít.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Namaste.net