Jací jsou muži narození v jednotlivých znameních zvěrokruhu v posteli

Člověka poznáme obvykle až po čase, kdy máme možnost s ním být a zjistit, jaký je v různých situacích. Pokud však mezi vámi přeskočila jiskra a vypadá to na intimní sblížení, není na škodu využít všechny možné prostředky, abyste odhadli, zda vám váš mužský protějšek bude po této stránce vyhovovat. K tomu můžete využít také charakteristiky platné pro každé znamení zvěrokruhu.

Beran, 21. 3. – 20. 4.

Beran patří mezi ohnivá znamení a typická je pro něj intenzivní tělesná touha, která je pro muže narozené v tomto znamení důležitá. Jedná se o dominantní osobnosti, které mají rády zábavu a rády plní přání svého partnera.

Býk, 21. 4. – 21. 5.

Muži narození v tomto znamení jsou dost zaměření na sebe a touží jen po tom nejlepším, což znamená, že stejné nároky mají také v oblasti intimního života.

Blíženci, 22. 5. – 21. 6.

Pro muže narozené ve znamení Blíženců je důležitější emocionální propojení. To sice neznamená, že by jejich intimní život nebyl uspokojivý, v žebříčku jejich hodnot a požadavků však vášeň nestojí nijak vysoko.

Rak, 22. 6. – 22. 7.

Znamená Raka v sobě nese emoce a potřebu fyzické blízkosti, zejména polibků a doteků. Partnerský vztah prožívá muž ve znamení Raka velice smyslově.

Lev, 23. 7. – 22. 8.

Pokud muž narozený ve znamení Lva z nějakého důvodu intimitu odmítá, nic s ním nepohne. Pokud však o intimní sblížení stojí, je dosti náročný a ujímá se rád vedoucí role. Poměrně nerad však experimentuje a je i v této oblasti značně konzervativní.

Panna, 23. 8. – 22. 9.

Muži narození ve znamení Panny bývají překvapivě dobrými partnery, protože jsou ochotni držet se domluvených pravidel a dovedou ocenit každou pozornost protějšku. Navíc vás dokážou příjemně překvapit svou vášnivostí.

Váhy, 23. 9. – 23. 10.

Muži narození v tomto znamení potřebují fyzický intimní kontakt poměrně často a rádi experimentují. Někdy se nechají zcela unést emocemi a fantazií. Jsou schopni střídat jemný přístup s hrubostí.

Štír, 24. 10. – 22. 11.

Pokud se horoskopy už nějakou dobu zabýváte, pak víte, že Štír je znamení opravdu zaměřené na erotiku. Muži narození v tomto znamení se nebojí žádných výzev a v sexuální oblast je pro ně velmi důležitá. Jakkoliv dlouhý čas strávený intimitou pro ně nikdy není ztracený. Jako milenci jsou velice inspirativní.

Střelec, 23. 11. – 21. 12.

Pokud hledáte partnera, který bude rád experimentovat a bude vždy pro vyzkoušet něco nového, pak se zaměřte na Střelce. Jsou však poměrně nestálí, pokud je nezaujmete i na jiné bázi, zejména intelektuální,

Kozoroh, 22. 12. – 20. 1.

Pro znamení Kozoroha je typická určitá rigidita a dodržování pravidel a plánů, což se bohužel přenáší také do intimního života. Pro Kozorohy je pak obtížné se v této oblasti uvolnit a intimitu si užít.

Vodnář, 21. 1. – 20. 2.

Muži narození v tomto znamení mají sice potřebují citové vazby, ale emoce nedávají příliš najevo, protože to neumí. Mají silnou potřebu fyzického intimního kontaktu, ale nejvíce jim vyhovuje s partnerem, kterého už nějakou dobu znají.

Ryby, 21. 2. – 20. 3.

Pro muže narozené v tomto znamení je typická citlivost a projevování emocí. V intimním životě to znamená, že rádi zkoušejí něco nového, ale je pro ně nejdůležitější, že se to líbí partnerovi.

Obrázky: Freepik