Jak na husté obočí a řasy. Nejlépe zabírají domácí procedury s vazelínou i citrónem

Pouze řádně udržované obočí a řasy mohou být krásně husté a zdravé. Chcete-li takového výsledku docílit, zkuste použít jeden z následujících domácích způsobů, jak o své obočí a řasy pečovat. Během jednoho měsíce se můžete těšit z pozitivních účinků.

Vazelína

Vazelína má tu vlastnost, že perfektně zvlhčuje pokožku a bojuje s nejrůznějšími vyrážkami. Navíc, skvěle podporuje růst obočí. Stačí si ji namazat na obočí 3x denně po dobu 1 – 2 měsíců.

Ricinový olej

Nejprve si umyjte obličej teplou vodou a osušte jej. Poté navlhčete tampónek ricinovým olejem a pomažte obočí a řasy. Vydržte 30 minut a znovu si umyjte obličej. Tentokrát ale studenou vodou. Postup opakujte po dobu 1 měsíce.

Citrón

Citrusové plody jsou báječné pro boj se skvrnami na obličeji a černými tečkami. Ale také pro podporu růstu obočí. Uřízněte si silnější plátek citrónu a jemně jím třete obočí po dobu 4 – 5 minut. Následně si umyjte obličej. Tento postup provádějte opatrně, snažte se, aby se vám citrónová šťáva nedostala do očí.

Aloe vera

Stejně jako citrón, i aloe vera pomáhá odstranit spoustu kožních problémů, bojuje proti volným radikálům i vráskám a pomáhá s hustotou obočí a řas. Naneste gel z aloe vera na dobu 10 minut a spláchněte studenou vodou.