Jak probudit zaschlou řasenku opět k životu a neztrácet ráno drahocenný čas

Je úplně jedno, jste-li žena, co se ráda líčí nebo si pouze zvýrazňuje oči řasenkou, jistě s námi budete souhlasit, že není nic horšího, než zaschlý obsah naší řasenky. Od kosmetických produktů očekáváme, že nám nějaký čas vydrží a ráno nám pomohou cítit se krásně na celý den. Ovšem, pokud vaše ráno vypadá tak, že vám nalíčení řas trvá stejně dlouho, jako celý make-up, je něco špatně. Navíc, co potom ty slepené řasy? Ty rozhodně na kráse nepřidávají. Proto bychom vám rádi pomohli a ušetřili vás dalšího trápení.

Řešením je solný roztok

Vše, co potřebujete, abyste svou řasenku opět probudila k životu, je pár kapek solného roztoku. Jedná se o běžný domácí přípravek používaný k dezinfekci očních čoček. Většina lidí jej vlastní v domácí lékárničce nebo jej můžete zakoupit v jakékoliv lékárně. Stačí, když nanesete opravdu malé množství solného roztoku do své řasenky (asi 3 – 5 kapek) a promícháte kartáčkem. Některá řasenka může být zaschlá skutečně hodně, proto po zamíchání můžete přidat dalších pár kapek solného roztoku. Konzistenci už necháme na vás, jaká vám vyhovuje.

Nyní si můžete opět užívat líčení svých řas, aniž byste se otravovala se zaschlou řasenkou a ztrácela tak drahocenný čas.

Jak se vám dnešní trik s řasenkou líbil? Pokud ano, neváhejte jej sdílet mezi svými kamarádkami.

Zdroj: homehacks.co