Jak trávíte volný den? Předurčuje to vaše měsíční znamení zvěrokruhu

Neděle je dnem odpočinku a relaxace. Právě v neděli je čas na to, abyste se věnovali svým zálibám a koníčkům, na které se během náročného pracovního týdne nedostane. Způsob, jakým relaxujete, je přitom částečně daný charakteristikami vašeho horoskopu a i když si myslíte, že si své záliby volíte sami, činíte tak na základě předpovědí hvězd, respektive měsíce. Právě ten totiž určuje složky osobnosti, které si vybírají oblíbené nedělní činnosti.

Měsíční znamení

Britský magazín uspořádal rozsáhlý výzkum oblíbených volnočasových aktivit v porovnání s datem narození a došel k závěru, že to, jakým způsobem člověk rád tráví neděli, není dáno jeho slunečním znamením, tedy tím, které se střídá přibližně jednou za měsíc, nýbrž znamením měsíčním, které se střídá mnohem častěji, tedy zhruba jednou za dva dny.

Na internetu je dostupná spousta nástrojů pro výpočet vašeho měsíčního znamení, tak se na něj mrkněte a zjistěte, jak jste na tom s činnostmi, které dávají smysl vašemu životu a vyživují vaši duši.

Beran

Většina lidí s měsícem v beranu dává přednost odpočinku a práci. Přestěhují nábytek, opraví či zrenovuje nábytek či další domácí vybavení, nebo si rádi poslechnou oblíbenou hudbu, sportují či sledují sport na hřišti či v televizi. Rádi také jezdí autem nebo na motorce. Milují slunce, proto rádi chodí v létě k vodě. Pokud mají děti, hrají si s nimi a škádlí je hloupými vtipy, aby je rozesmáli.

Býk

Lidé s měsícem ve znamení býka si rádi vychutnají slastný odpočinek, lahodné jídlo a relaxační hudbu či krásnou krajinu. Ženy milují výrobu sladkostí (zejména čokoládových dortů) a rády se starají samy o sebe. Mnozí respondenti uvedli, že si právě v neděli rádi nenechají ujít příležitost dopřát si chvíli v perličkové koupeli, aplikují si pleťové masky nebo obecně cokoliv, co souvisí s jejich krásou. Muži zase rádi chodí na pomalé procházky do přírody, milují i rodinné pikniky či grilování.

Blíženci

Čtení nebo surfování po internetu, to je nedělní náplň lidí měsíčního znamení blíženci. Jakožto vzdušné znamení, které řídí komunikaci a informace, tráví čas aktivitami souvisejícími s informacemi, sociálními médii, diskusemi, textovými zprávami či klábosením nebo procházkami s přáteli. Také rádi sledují televizi či poslouchají rádio. Starší lidé pak uváděli zálibu ve čtení časopisů nebo novin a řešení kvízů, křížovek a všeho, co udržuje v chodu jejich mysl.

Rak

Není žádným překvapením, že 90 procent lidí v měsíčním znamení raka uvedlo, že rádi tráví nedělní dny se svou rodinou. Raci svou rodinu milují, a proto také rádi vaří jídlo pro své blízké, starají se o domácnost, navštěvují rodiče atd. Přes léto milují první venkovní koupání, ale protože jsou velmi citliví, mohou si odpočinout jen ve známém prostředí a bez velkých davů.

Lev

Jak relaxují kočky? To je způsob, který plně odpovídá lidem, jejichž měsíční znamení je lev.

Ráno se rádi přitulí ke své drahé polovičce, případně snídají v posteli nebo zachumlaní ve své oblíbené měkké dece v křesle se šálkem horké kávy. Pokud je vhodné počasí, rádi se vyhřívají na slunci a pomalu shromažďují energii potřebnou pro své oblíbené činnosti, jako je příprava jídla, koníčky, návštěva kulturních událostí či zábava se svými blízkými a dětmi.

Panna

Panny rády relaxují při kontaktu s přírodou, kde si nabíjejí baterky. Obvykle mívají zažitou svou nedělní rutinu, kterou vždy dodržují a která zahrnuje domácí práce, zahradničení, plánování činností na příští týden, péči o domácí mazlíčky nebo zařizování praktických věcí. Když mají vše zařízené, mohou se konečně uvolnit a najdou si čas na cvičení či řešení záležitostí souvisejícím se zdravím, hygienou a stravou. To jsou totiž oblasti, o něž se panny zajímají nejvíce.

Váhy

Lidé měsíčního znamení vah rády relaxují v každém krásném, klidném a harmonickém prostředí. Ženy se během volného dne rády starají o svou krásu, pečují o vlasy, aplikují si masky nebo dělají manikúru a pedikúru. Informují se o módě a rádi chodí na procházky městem a dívají se do výkladních skříní. Mají rádi kontakt s přáteli a známými a různé formy zábavy s nimi.

Štír

Lidé-štíři potřebují čas zpracovat a vstřebat intenzivní zážitky minulého týdne, a proto se snaží trávit nějaký čas osamotě nebo ve velmi intimním prostředí, kde se cítí být chráněni a obklopeni důvěryhodnou a uvolněnou atmosférou. Pro štíra, jakožto vodní znamení, je důležité být někde poblíž vody, což ho uklidňuje, stejně jako tichý poslech oblíbené hudby.

Střelec

Střelci chtějí trávit své neděle aktivitami, které jim dobijí energii, jako jsou krátké procházky, výlety  a poznávání nových míst. Rádi také zajdou na kávu v centru města, nebo na venkově navštíví trhy. Doma s přáteli či rodinou koukají na filmy či hrají deskové hry. Mnozí také uváděli, že v televizi večer sledují dokumenty o starověkých kulturách nebo o přírodě, aby si otevřeli mysl a poučili se o nových věcech.

Kozoroh

Pro tyto lidi je neděle nezbytná, aby trochu pozapomněli na své povinnosti a uklidnili se. Je pro ně ale těžké zůstat celý den v nečinnosti a relaxaci, takže během svého odpočinku naplánují činnosti na příští týden, připraví si rozvrh a zorganizují několik praktických záležitostí, které je třeba udělat. Když se takto uklidní, rádi si užijí prosté věci, jako je dobré jídlo, procházky v přírodě či návštěva památek či muzeí spolu s rodinou.

Vodnář

Lidé s měsícem ve vodnáři sytí svou duši pomocí sledování dokumentů nebo čtení, což jim pomáhá meditovat a relaxovat. Protože jsou velmi společenští, jejich přátelé či parta se také dostanou na pořad dne. Rádi navštěvují koncerty či kluby, účastní se přednášek a dalších organizovaných aktivit, díky nimž mají pocit, že tráví svůj volný čas konstruktivně.

Ryby

Měsíční ryby rády spí! A neděle je vhodná doba, kdy mohou spát tak dlouho, jak budou chtít a mohou se probudit, kdykoliv chtějí, aby, pokud by jim to nestačilo, se vrátili zpátky do postele. Nesnaží se navazovat kontakt s mnoha lidmi a raději dělají věci, které pomáhají jejich mysli uniknout z reality, jako je sledování filmů, poslech hudby nebo usednutí k meditaci či jiným duchovním činnostem izolovaných od vnějšího ruchu a shonu.

Obrázky: Freepik, Zdroj článku: Truelife.gr, Astrology.gr