Která znamení zvěrokruhu by nikdy neměla tvořit pár? Zkontrolujte, zdali k vám váš protějšek padne

Láska může být krásná, ale také velmi komplikovaná. Můžete mít vedle sebe partnera, který se ke společnému bydlení nehodí, ale zároveň se nedokážete rozejít. Máte pak co do činění s toxickým vztahem, který připomíná spíše závislost na druhé osobě než hlubokou náklonnost. Čím déle v něm však zůstanete, tím těžší pro vás bude osvobodit se.

Někteří lidé by spolu být neměli

V tomto případě je riziko obzvláště vysoké. Někteří lidé by spolu prostě být neměli. Jde o konkrétní znamení zvěrokruhu, která, pokud se vzájemně připletou do cesty, vytvoří výbušnou směs. Jejich vztah nikdy nebude zcela zdravý, a rozhodně ne klidný. Agresivita, neustálá nedorozumění, chorobná žárlivost, hádky, to vše bude na denním pořádku.

Býk a Štír

Myslí si, že jsou stvořeni jeden pro druhého. Tvoří ovšem vztah, kde není prostor pro vzájemnou náklonnost. Postupem času jeden k druhému ztratí veškeré sympatie, ale přesto se rozhodnou v tomto uspořádání setrvávat. Předpokládají, že takový partner je lepší než žádný, a to vede k toxickému vztahu.

Rak a Kozoroh

Teoreticky se jedná o dokonalý pár. Na realitu nahlížejí podobně a mají stejná očekávání od partnera. Idylka však netrvá příliš dlouho, protože pro obě tato znamení jsou typické změny nálad. Pak je snadné dostat se do hádky, která může trvat skutečně velmi dlouho.

Panna a Ryby

Je to spíše vztah rozumu než velké lásky. Oba uznávají, že chtějí být spolu, protože je to pro ně výhodné. V takovém systému mohou setrvat mnoho let. Jakmile ale dojdou k závěru, že se k sobě nehodí, nedokážou se rozejít, protože zvyk se ukáže být silnější než touha.

Lev a Vodnář

Dokud jde všechno podle jejich přání, vypadají jako ideální pár. Když však musí dojít k důležitému rozhodnutí nebo se mezi ně někdo postaví, rozpoutá se zničující boj. Astrologové doporučují, aby se rozešli dříve, než dojde k nejhoršímu.

Beran a Váhy

Protiklady se přitahují. Váhy sní o trvalém vztahu plném romantiky a Beran nemá příliš srdceryvná vyznání lásky a cení si své svobody. To by mohlo fungovat, ale jen na chvíli. Dříve nebo později se rozdíly dostanou do popředí, což začne být pro oba velmi toxické. Naštěstí jsou dost odvážní, aby to ukončili.

Blíženci a Střelec

Nikdo nemá doma takové večírky jako tato dvě znamení. Skutečný život však není jen o zábavě. Oba mají problém tomu druhému důvěřovat a jejich vztah je spíše volný. V určité chvíli se jejich cesty přirozeně rozejdou, ale rozchod není nijak turbulentní. Často se dokonce stanou přáteli.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com