Jaké auto vlastníte, takový jste člověk aneb Co všechno o vás prozradí vaše vozidlo

V dnešní době existuje hodně typů a stylů aut a každý z nás má jinou představu, jak takové ideální auto vypadá. Lidé si vybírají vozidlo podle různých kritérií jako jsou například finance, velikost, osobní styl nebo zkušenost řidiče. Váš výběr auta o vás může hodně prozradit. Podle toho, jaké auto vlastníte, nebo jaké si chcete koupit, ukáže, jaký jste člověk. Může na vás prozradit váš rodinný stav, postavení v práci, politické myšlení, nebo třeba i část osobnosti. Pojďme se podívat na pár vybraných aut a jejich spojitost s vaší osobností.

Koupě červeného sportovního auta

Pokud jste koupili nebo si hodláte pořídit červeného sporťáka, pak to vypovídá hodně o tom, jaký máte vztah k penězům. Studie prokázala, že lidé, kteří si kupují červený sporťák, mají tendenci mnohem více riskovat se svými financemi. Tato auta jsou spojená s vysokým společenským statusem a postavením, ale také s finanční bezohledností.

Řízení Forda

Hodně lidí si v dnešní době oblíbilo Fordy. Lidé, kteří mají v oblibě Fordy, jsou většinou přímočaří a přátelští lidé. Studie prokázala, že většina těchto lidí pracuje ve stavebnictví nebo s nemovitostmi a jsou to převážně jedinci středního věku.

Vlastnit minivan

Pokud máte zájem o minivan s několika řadami sedaček a spoustou místa, tak máte nejspíš velkou rodinu nebo hodně přátel. Nicméně oboje naznačuje, že jste přátelský typ člověka, který je sociálně zaměřený. Rádi trávíte čas s lidmi a rádi se seznamujete.

Řízení BMW

Vlastnící BMW slýchají hodně kritiky od ostatních řidičů, jež si často stěžují právě na ty, co vlastní BMW. Jsou považováni za bezohledné, arogantní řidiče, co rádi riskují. Studie prokázala, že řidiči BMW se považují za moudré lidi, kteří inteligencí přesahují ostatní.

Vlastnit Mercedes

Mercedesy jsou krásná luxusní auta, která se za poslední léta stávají více a více oblíbenými. Ti, co řídí Mercedes, se očividně nemají špatně, co se jejich financí týče, a nebojí se to ukázat. Tito lidé si vybírají vše prémiové kvality od nábytku po potraviny. Výzkum tvrdí, že jsou to většinou lidé, co mají oblibu ve fitness a zdravém životním stylu.

Pořídit si Lexus

Další luxusní auto, které se stává velice populárním, je Lexus. Vlastní jej lidé s estetickým cítěním, kteří mají za to, že jsou rozumní a vše si vždy pořádně dopředu promyslí. Jsou to většinou lidé starší 65ti let, kteří pracují nebo pracovali s financemi.

Vlastnit kabriolet

Řízení kabrioletu může být skutečně příjemný zážitek. Je léto, sluníčko hřeje a vy se projíždíte za zvuku své oblíbené hudby. Studie prokázala, že kabriolet většinou vlastní lidé, kteří jsou extroverti co si rádi užívají svůj život naplno a mají rádi zábavu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Themindsjournal.com