Jaké šperky se nosí v roce 2021? Prozradíme vám všechny trendy i jak vhodně vybrat zásnubní prsten!

Hledáte vhodný šperk, který podtrhne váš vkus a udělá z vás opravdovou hvězdu, a to nejen ve společnosti? Prozradíme si, jaké jsou trendy v oblasti nošení šperků, prstýnku, řetízků či náramků. Chystáte požádat svoji přítelkyni o ruku a nevíte jak na to? Velmi rádi vám s tím pomůžeme.

Kde vybrat ty nejlepší šperky?

Pokud hledáte opravdu kvalitní šperky, které vám vydrží mnoho let, zkuste se podívat na šperky SAVICKI. Naleznete tam opravdu širokou škálu ozdob. Praktické průvodce, jak postupovat při výběru snubních prstenů nebo příručku, jak o šperky pečovat.

Jaké náušnice je vhodné kombinovat s ostatními šperky?

Zajisté jste již někdy viděli dámu, která to s doplňky přehnala. Není nic horšího než obrátit efekt údivu ve svůj neprospěch. Obecně platí, že méně je někdy více. Jestliže máte rádi výraznější náušnice rozhodně doporučujeme upustit od výrazného náhrdelníku či řetízku.

Můžete ale zvolit tzv. pecičky a k tomu si vzít impozantní náhrdelník, který upozorní na váš dekolt a udělá z vás elegantní neodolatelnou dámu. Náramky by ani v tomto případě neměly být moc výrazné. Obecně platí, že je vhodné zvolit pouze jeden dominantní prvek.

Jaké se nosí v letošním roce řetízky a přívěsky?

Populární jsou v poslední době řetízky, které již mají přívěsek. To znamená, že se ale přívěsek nedá sundat, tvoří zkrátka dohromady jeden celek. Dále jsou trendy v této oblasti poměrně konstantní. Záleží na vašich preferencích, zda máte radši silnější s velkými oky nebo jemnější řetízky.

V případě přívěsků se fantazii meze nekladou. Můžete si vybírat ze tvaru srdce, zvířat, čtyřlístek, podkova pro štěstí a další oblíbené motivy. Přívěsky hezky dávají najevo, co máte ráda či co je pro vás důležité.

Nyní se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu – Zásnubní a snubní prsteny

V případě zásnubního prstenu je asi největším úkolem trefit velikost. Nenápadně změřit obvod prstenu vaší partnerky. Dle tabulky velikostí, které jsou běžně dostupné na internetu velikost snadno zjistíte. Styl by měl každý muž odhadnout, protože je předpoklad, že svoji partnerku zná. Až budete mít prsten vybraný, můžete se podívat na příručku 10 romantických míst na zásnuby.

Dalším krokem a důležitou součástí je výběr snubních prstenů. Mnoho páru nechává tento krok na poslední chvíli, a proto doporučujeme objednání alespoň měsíc před svatbou. S výběrem si dejte záležet, jedná se o investici na několik desítek let. Se snubními prsteny z pohodlí vašeho domova u výrobce s dlouholetou tradicí nikdy nemůžete šlápnout vedle.