Jednoduché kosmetické triky, které učiní život každé ženy mnohem jednodušším

Kosmetické úpravy jsou každodenní rutinou a nedílnou součástí života každé ženy. Všechny chceme vypadat dobře a proto se zaměřujeme na různé kosmetické přípravky, jako jsou obličejové masky, krémy pro omezení vrásek a tonika pro bezchybnou pleť. My dnes ale přicházíme s něčím trochu jiným. Chceme vám ukázat, že není třeba drahé kosmetiky, abyste byla krásná. Některé jednoduché domácí kombinace z vás mohou učinit hvězdu s krásnou pletí a dokonalým líčením.

Citrón a med na akné a černé tečky

Obličejová maska z citrónu a medu není dobrá pouze pro odstranění akné a černých teček. Jedná se také o velmi zdravou péči o obličej. Rozkrojte citrón na polovinu a naneste na něj lžičku medu. Nechte vsáknout do citrónu a poté jemně přejíždějte po celé tváři.

Oční tužka a balzám na rty

Znáte to, vaše tužka na oči je někdy příliš tvrdá, abyste si s ní mohla zvýraznit své oči. Ovšem, když tužku ponoříte do balzámu na rty a poté ihned nanesete, zjistíte, že je mnohem měkčí a lépe roztíratelná.

Prázdný deodorant jako osobní masér obličeje

Většina z nás zřejmě ihned po zlikvidování deodorantu lahvičku vyhodí do odpadkového koše, ale tentokrát to nedělejte. Prázdnou lahvičku s kuličkou na konci můžete použít pro účinnou masáž obličeje. Na tvář naneste jen pár kapek oleje a poté masírujte klidně u televize.

Krém na ruce a jablečný ocet

Někdy hydratační krémy nemusí fungovat úplně tak, jak si představujeme a naše pokožka zůstává stále suchá nebo minimálně stejná. To platí zejména pro ruce. Pro zlepšení jejich účinků do nich kápněte trochu jablečného octa. Vaše pokožka bude jemnější během jednoho týdne, maximálně dvou.

Pěna na holení a cukr

Věděla jste, že pěna na holení může být skvělým peelingem na obličej? Stačí jej spojit s cukrem a malý zrnitý zázrak je na světě. Kombinace cukru a pěny na holení učiní vaši pokožku hedvábně hladkou.

Jak se vám dnešní nápady líbily? Napadlo by vás, že takové kombinace produktů mohou být tak účinné pro naši krásu? Neváhejte článek sdílet mezi svými kamarádkami.

Zdroj: zeptha.com