Honba za dokonalostí. Zaplatila jmění a prožila mnoho bolesti a útrap. Po letech přišla otočka o 360 stupňů

Brazilská modelka podstoupila 40 plastických operací, aby se podobala své oblíbené celebritě Kim Kardashian. Člověk by řekl, že po tolika bolestech a množství utracených peněz, by žena mohla být se svým vzhledem konečně spokojená. Ale ne. Po několika letech žena uvedla, že se jí konečný výsledek nelíbí a ráda by se vrátila k původnímu vzhledu.

Plastické operace plní sny

Plastické operace a ošetření estetickou medicínou jsou v současné době na dosah ruky. Ženy i muži jsou ochotni utratit spoustu peněz, aby splňovali jejich ideály krásy. Příkladem je i brazilská modelka Jennifer Pamplona, která během dlouhých 12 let podstoupila desítky procedur, aby nakonec připomínala svůj idol Kim Kardashian.

Za tímto účelem utratila v přepočtu téměř 15,5 milionů korun. Zaplatila spoustu peněz a prožila si mnoho bolesti během rekonvalescence po každé operaci. Člověk by tedy usoudil, že takové oběti z ní udělají konečně šťastnou a spokojenou ženu. Zajímavé ale je, že když dosáhla svého vysněného vzhledu, nebyla s ním vůbec spokojená.

Nekonečný koloběh operací

Mimo jiné Jennifer 3x operovali nos, 8x modelovali hýždě a implantovali prsní implantáty. V určitém okamžiku si žena uvědomila, že se stala závislou na využívání služeb estetické medicíny. I když se stále více podobala známé americké celebritě, byla stále nešťastná.

Následné operace jí nepřinesly uspokojení a Jennifer byla tak zklamaná svým vzhledem, že se rozhodla vrátit ke své „přirozené“ verzi. Aby mohla vypadat jako předtím, musela utratit dalších 3,6 milionu korun. „Byla to závislost, spadla jsem do koloběhu operací, které se rovnaly slávě a penězům. Měla jsem pocit, že nad tím vším ztrácím kontrolu. Bylo to pro mě opravdu těžké období,“ vysvětluje modelka v jednom z rozhovorů.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Pantofelek.pl