Kam do fitness v Praze? Zajděte do Kentoya Fitness

V lednu bývají fitness centra tradičně přeplněná všemi těmi, kteří si dali novoroční předsevzetí. Teď už ale šílenství nového roku pominulo, fitka se uvolnila, a tak je nejvyšší čas se pustit do práce, pokud to letos myslíte opravdu vážně a chcete do léta trochu vyrýsovat tělo.

Pochopitelně je spousta druhů pohybu, které vám pomohou shodit nějaké to kilo a vytvarovat postavu. Fitko je v posledních letech nejoblíbenější, protože zde rychle a snadno procvičíte libovolnou část těla a zároveň se tu na vás nebude nikdo koukat. Na skupinových lekcích si můžete připadat nemotorně, když nestíháte či nezvládáte, zatímco všichni kolem vás se drží v tempu. Fitko vám naproti tomu nechává volné ruce. Přijdete sami či s kamarády a cvičíte si podle sebe. Pokud tedy zrovna nemáte přání cvičit s trenérem, i tohle vám fitness Praha nabízí.

Vydejte se do fitka za 90 korun za jeden vstup

Nevymlouvejte se na cenu, na cvičení nemusí padnout čtvrtka vaší výplaty. Kentoya Fitness je s cenami poměrně nízko, permanentka na 10 vstupů s platností 2 měsíce vyjde na 900 Kč, studenti mají cenu ještě nižší. A ani jiné nabídky (3měsíční, roční apod.) na tom nejsou cenově špatně.

Co budete ve fitku dělat, je pouze na vás. Kentoya Fitness centrum na Praze 10 se rozprostírá na celkové ploše 400 m2. Je rozdělené na 4 místnosti, nechybí v ní ani kardio zóna.

Fitness není pouze o posilování

Lidé, kteří chodí pravidelně do fitka, tím žijí. Možná se vám to zdá nepředstavitelné, ale jakmile jednou podlehnete, budete na tom stejně. Začnete řešit výživu, případně suplementy a přesně k tomu se vám budou hodit i další služby v Kentoya Fitness. Pomohou vám se sestavením jídelníčku, mají bar plný nápojů a dobrot, a pokud si nejste jistí technikou cvičení, určitě se nebojte požádat o odbornou pomoc. V začátcích se vyplatí, urychlí vám cestu. Sami byste nejdříve chybovali a až poté se dostali k tomu, co je skutečně správné. A mimochodem, jako odměnu za dobře odcvičený trénink si v Kentoya Fitness můžete dopřát také solárium Praha.