Kancelářské sponky nemusí sloužit pouze k držení papírů pohromadě. Pomohou i s každodenními problémy

I když si můžete myslet, že kancelářské sponky jsou užitečné pouze pro držení papírů pohromadě, díky jejich ohebnosti a tvárnosti jsou ve skutečnosti mnohem více, než jen kancelářské potřeby. Jak se ukázalo na základě vynalézavosti některých lidí, tito malí pomocníci mohou být řešením mnoha každodenních problémů v domácnosti.

Neposedný lem u sukně nebo kalhot

Nastal čas nouze a váš lem u sukně nebo kalhot ne a ne držet pohromadě? Natáhněte se pro nejbližší kancelářskou sponku a zajistěte jej, aby držel na místě, jak má.

Stojan pro mobilní telefon

Několik málo zakroucení s kancelářskou sponkou vám vytvoří provizorní stojánek na mobilní telefon. Tento trik přijde vhod, ať už se chcete dívat na videa nebo používat telefon jako budík.

Věčný boj s koncem izolepy

Není snad nic, co by člověk nenáviděl více, než když nemůže najít konec izolepy. Jistě s námi souhlasíte! Problém vyřešen pomocí kancelářské sponky, kterou jednoduše přilepíte na konec pásky.

Kroužek na klíče

Kancelářskou sponku narovnejte a poté otočte několikrát okolo klíče, abyste vytvořili kruh. Poté jednoduše přidejte do svazku klíčů k ostatním. Jedná se sice o provizorní řešení, ale lepší než nosit samotný klíč v kapse a riskovat jeho ztrátu.

Náhradní zip

Při odtržení jezdce u zipu jej můžete dočasně nahradit kancelářskou sponkou.

Jak se vám dnešní tipy líbily? Pokud se vám zdály alespoň trochu užitečné, neváhejte je sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: countryliving.com