Hektická rána vám nedovolují vytvořit si dokonalé líčení? Zkuste tyto tipy a budete zářit

Máte ráno velmi málo času na přípravu make-upu na celý den? Jste maminka a než vypravíte děti do školy, na sebe vám zbývá posledních 5 minut? Nebo si prostě jen ráda přispíte a vstáváte na poslední chvíli? Ať už patříte do jakékoliv skupiny, shodneme se na tom, že ráno máte málo času na to, abyste se cítila celý den krásně a ostatní lidé nepoznali, že jsou vaše rána bláznivá. Přinášíme vám proto několik tipů, jak strávit co nejméně času líčením a přesto vypadat šik a svěží.

Krok č. 1 – Pleť (1 minuta)

Spojte zvlhčovač, make-up a opalovací krém do jednoho kroku a použijte BB nebo CC krém. Podvádět můžete i tak, že smícháte hydratační krém s make-upem dohromady. Nebo, nepoužíváte-li make-up, ale potřebujete zakrýt některé nedostatky, na prst si naneste korektor s krémem a natřete problematickou oblast.

Krok č. 2 – Bronzer (15 vteřin)

Pomocí štětce aplikujte svůj oblíbený bronzer, jenž vaší tváři přidá barvu a pomůže vyrovnat tón vaší pleti, aniž by váš make-up vypadal tvrdě.

Krok č. 3 – Tvářenka (15 vteřin)

Naneste štětcem tvářenku na lícní kosti a oční víčka. Dodáte své tváři zdravý, svěží vzhled. Ale raději se vyhněte příliš intenzivní nebo tmavé barvě, abyste to nepřehnala.

Krok č. 4 – Oči (1 minuta)

Pokud se můžete pyšnit dlouhými řasy, můžete nanést jen trochu řasenky a máte hotovo. V jiném případě použijte tužku na horní oční víčko a pomocí vatové tyčinky do očí tužku jemně rozmažte, abyste linku změkčila. Pokud máte ještě trochu času, do vnitřního koutku oka můžete přidat trochu třpytivých očních stínů, abyste oči rozzářila.

Krok č. 5 – Obočí (1 minuta)

Vyplňte ve svém obočí všechny řídké oblasti. Plnější obočí vám pomůže vypadat mladší.

Krok č. 6 – Rty (30 vteřin)

I když jsou rudé rty sexy klasikou, nejsou praktické. Zvolte proto raději lesk nebo balzám.

Nyní jste připravena čelit světu a vypadat u toho přirozeně a krásně!

Jak se vám dnešní článek líbil? Pokud ano, neváhejte jej sdílet mezi svými kamarádkami.

Zdroj: practicalmommy.com