Kdy podle znamení zvěrokruhu potkáte svou spřízněnou duši

Podle vašeho znamení zvěrokruhu se dá vyčíst více, než si myslíte. Dokonce podle něj je možné spočítat, když potkáte toho pravého nebo pravou. Hledání dokonalé polovičky je nepochopitelně jedinečný zážitek, který ale někdy trvá déle, než bychom si představovali.

Beran

Beran potká svou životní lásku ve věku 21 let. V tomto věku budete v plném rozvoji svých osobních znalostí, budete dostatečně citově vyspělí a budete vědět, co od života chcete. Je to ideální čas pro vaši spřízněnou duši, aby vás viděla přesně takového, jaký jste.

Býk

Býk se se svou spřízněnou duší potká již v 16 letech. Je to sice mladý věk, ale Býci nebudou vědět, jestli se tento vztah naplní. V tomto věku jsou vztahy a láska stále tajemstvím a kamarádi jsou na prvním místě. 

Blíženec

Blíženci potkají osudovou osobu v 19 letech. V té době ale ještě netuší, že se jedná o tu pravou lásku – to poznají až po několika letech. Spojí vás ale pocit, že se znáte už dlouho. Vzhledem k jejich věku, ve kterém tuto osobu potkají, situaci musí zvážit. I když se od partnera vzdálí, po několika letech jim bude i tak mota hlavu, dokud nebudou konečně spolu.

Rak

Raci si představují úžasný románek od útlého věku, a tak není divu, že v 15 letech potkají svou dokonalou polovičku.

Pro ně je držení za ruce a nevinné polibky stejně důležité jako schopnost o čemkoliv mluvit. Jsou věci, které dávají smysl a vypadají normálně a přesně tak se budou Raci ve vztahu cítit.

Lev

Lvi se musí dlouho rozhodovat, jakou budou mít v životě prioritu. To může chvíli trvat a někdy se stane, že si myslí, že udělal to nejlepší, ale nakonec to dopadne úplně naopak. Svou ideální polovičku najde ve 25 letech.

Panna

Panna má problém najít dokonalého partnera, se kterým by tvořila pár. Bez ohledu na to, jak moc se snaží, nevidí spojení, které s někým potřebuje cítit, kdo by jí dokonale vyhovoval. Takoví lidé se možná nikdy nedozví o svém romantickém partnerovi, ale bude mít vztahy, ve kterých se bude cítit, jako by s danou osobou byla spřízněná. Panna ve vztahu nemusí milovat ani být milována.

Váhy

Váhy se se svým vyvoleným partnerem potkají ve dvaceti letech. V jejich životě bude mnoho situací, které způsobí, že budou hledat odpovědi. Váhy najdou spřízněnou duši u někoho velmi blízkého, s kým budou moci o čemkoli mluvit a ztratí pojem o čase. Ocení, že mají někoho tak blízkého, že umí dokonce číst jejich myšlenky. Takového partnera by se Váhy rozhodně neměly vzdávat.

Štír

Štíři potkají milovanou osobu již ve věku 12 let, ale tehdy ještě nebudou vědět, co se všemi city. Možná ale uznají, že i když jsou mladí, jejich emoce jsou velmi silné. Je pro ně vzrušující mít někoho, kdo je jejich spřízněná duše. Perfektní vztah pro Štíra je něco, co mu naruší tok myšlenek a bude myslet jen a pouze na danou osobu.

Střelec

Střelci jsou rádi svobodní a osamělí, a proto svůj dokonalý protějšek najdou až v 28 letech. Do svých 25 let nechtějí mít žádnou zodpovědnost, takže je dobře, že se daná osoba neobjeví. I když je Střelec připraven mít vedle sebe svou dokonalou polovičku, potřebuje prostor a flexibilitu.

Kozoroh

Pokud jde o ideální partnery, tak je Kozoroh velmi rezervovaný. Bez ohledu na to, zda se jedná pouze rozhovor, budou se možná tvářit podrážděně. Pro ně je koncept dokonalého partnera adolescentní záležitost. Možná proto svou blízkou osobu potká až kolem 30 let života. V tom okamžiku budou vědět, jaké to je, když se člověk potká s někým, s kým chce zůstat už do konce života. Nakonec si řeknou, proč to nezkusit?

Vodnář

Vodnář není typ člověka, který se zamiluje v brzkém věku. Dokonalé spojení je pro něj takové, které má hloubku. Nemá pocit, že existuje někdo, kdo by mu rozuměl natolik, aby s ním vytvořil vztah. I přesto ale potřebuje někoho, kdo mu bude naslouchat a vážit si ho.

Ryby

Ryby milují perfektní shody, a to platí i pro vztahy. Budou si tak druhou polovinu představovat, dokud ji nenajdou. Setkají se s ní, když jim bude sedmnáct let. Bude to vypadat jako dětská pohádka, protože pro toto znamení je láska něco jedinečného. Vztah berou jako nové dobrodružství, které je naplní energií bez ohledu na to, v jaké životní fázi se zrovna nacházejí.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Namaste.net