Kolik vodorovných čar máte na zápěstí? Spočítejte si je, pokud jich máte 3-4, rozhodně byste o sobě měli vědět následující!

Někomu to možná může znít zvláštně, ale čáry na ruce i zápěstí mohou hodně napovědět o našem životě a a osobnosti. Dále se z nich můžete dozvědět informace o naší budoucnosti a fyzickém zdraví. Zkoumali jste už někdy detailně kolik a jaké máte čáry na svém zápěstí? Nyní máte možnost se s námi na něj podívat a něco se sobě dozvědět.

První linie

Člověk má v průměru 2 čáry kolem zápěstí. První linii, která je tou nejdůležitější a zároveň nejvýraznější, můžete vidět při pohybu zápěstím. Pokud je dobře viditelná, tak to znamená, že jste člověk plný síly a elánu. Pokud je na nějakém místě vidět huř či je přerušovaná, měli byste svůj životní styl malinko pozměnit, dát životu nový impuls. V případě že se čára na konci rozdvojuje , znamená to, se vaše přání a sny brzo splní určitým způsobem vyplní. Jste velmi silná osobnost, takže ikdyby se vše nevyplnilo jak jste si představovali, tak se vám to blízké budoucnoti určitě podaří.

Druhá linie

Když se podíváte na na druhou čáru zespodu, na první pohled je zřejmé, zda-li je souvislá, nebo zda-li je přerušovaná. Pokud je souvislá, tak ve vašem životě převyšuje úspěch nad naúspěchem a jste v životě štastný. Prasklinky signalizují blížící se finanční problémy. V opačném případě, pokud čára jde vysoko, je velká pravděpodobnost, že vás se vám finančně bude velice dařit.

Zdroj: higherperspectives.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Třetí linie

Většina lidí má svém zápěstí dvě linie, zřídka někdo má tři. Pokud jste jeden z těch, co má i třetí čáru a je to od spodu viditelná a výrazná, tak to ve většině případů znamená, že máte velký vliv na lidi kolem vás, lidé vám naslouchají. Společnost vás bere pozitivně v osobním i pracovním životě.

Čtvrtá linie

Čtvrtá linie je velmi vzácná, dokonce je v některých kulturách považovaná na mýtickou. V jiný kulturách zase naopak považována za velmi špatné a negativní znamení. Ovšem všechny kultury se shodují na tom, že budete mít dlouhý a plodný život.

Vždy je však potřeba myslet na to, že pouze vy jste pánem svého osudu, takže pokud jsou některé vaše čáry popraskané či se prolínají, nevěště hlavu. Zaměřte se v životě na to, co vám jde nejlépe a vše se v dobré obrátí.

Jak jste na tom s čárami vy? Sedí některá z charakteristik na vás? Dejte nám vědět do komentářů a článek sdílejte pomocí tlačítka FB tlačítka, nebo na FB pod článkem.

Zdroj: higherperspectives.com