Kolik vodorovných čar máte na zápěstí? Spočítejte si je, pokud jich máte 3-4, rozhodně byste o sobě měli vědět následující!

Někomu to možná může znít zvláštně, ale čáry na ruce i zápěstí mohou hodně napovědět o našem životě a a osobnosti. Dále se z nich můžete dozvědět informace o naší budoucnosti a fyzickém zdraví. Zkoumali jste už někdy detailně kolik a jaké máte čáry na svém zápěstí? Nyní máte možnost se s námi na něj podívat a něco se sobě dozvědět.

První linie

Člověk má v průměru 2 čáry kolem zápěstí. První linii, která je tou nejdůležitější a zároveň nejvýraznější, můžete vidět při pohybu zápěstím. Pokud je dobře viditelná, tak to znamená, že jste člověk plný síly a elánu. Pokud je na nějakém místě vidět huř či je přerušovaná, měli byste svůj životní styl malinko pozměnit, dát životu nový impuls. V případě že se čára na konci rozdvojuje , znamená to, se vaše přání a sny brzo splní určitým způsobem vyplní. Jste velmi silná osobnost, takže ikdyby se vše nevyplnilo jak jste si představovali, tak se vám to blízké budoucnoti určitě podaří.

Druhá linie

Když se podíváte na na druhou čáru zespodu, na první pohled je zřejmé, zda-li je souvislá, nebo zda-li je přerušovaná. Pokud je souvislá, tak ve vašem životě převyšuje úspěch nad naúspěchem a jste v životě štastný. Prasklinky signalizují blížící se finanční problémy. V opačném případě, pokud čára jde vysoko, je velká pravděpodobnost, že vás se vám finančně bude velice dařit.

Zdroj: higherperspectives.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce