Krásný a dojemný příběh, který je důkazem toho, že dobří lidé se srdcem na pravém místě stále existují. Neuvěříte, co udělal tento starší muž pro naprosto cizí ženu

Valerie prožila to, co by žádná žena nechtěla zažít. V devátém měsíci těhotenství, těsně před porodem, zjistila, že v sobě nosí mrtvé dítě. Smutek mladé ženy byl nepředstavitelný zvláště, díváte-li se na kompletně zařízený dětský pokoj s postýlkou, hračkami a dětským oblečením. Chvíli jí trvalo, než se rozhodla postýlku prodat během garážového výprodeje, ale rozhodně nebyla připravená na to, co se stalo po jejím prodeji. Nyní tento krásný příběh putuje po celém internetovém světě.

Po traumatické zkušenosti s porodem mrtvého syna se Valerie nedokázala zbavit žádné věci související s jejím synem Noahem. Celý rok se nedotkla žádné hračky, oblečku ani postýlky umístěné v dětském pokoji. Najednou ale přišel zlom, kdy začala věřit, že má dostatek sil, aby se všech věcí zbavila v garážovém výprodeji. Nejobtížněji se potýkala s prodejem postýlky, která se zdála být nejvíce spojená s Noahem. Předpokládala, že se bude jednat o tu poslední věc, kterou by si někdo chtěl koupit. K jejímu velikému překvapení se objevil starší muž jménem Gerald, jenž měl zálibu v obnovování starého nábytku. Byl velice vytrvalý v koupi postýlky, i když cítil ze strany Valerie nejistotu. “Váhala, měl jsem pocit, že ji ve skutečnosti prodat nechce,” řekl Gerald.

Gerald netušil, jaký je skutečný důvod Valeriina chování. Předpokládal, že se všech věcí zbavuje z důvodu toho, že její dítě roste a nic z toho už nepotřebuje. Ovšem jeho manželka se dala s Valerií do řeči a po otázce, jak je její dítě stará, přišla krutá pravda. Gerald si po vyslechnutí smutného příběhu od své ženy uvědomil, co musela pro Valerii postýlka znamenat a rozhodl se, že ji kus nábytku vrátí. Aby nábytek nepředstavoval pro Valerii takovou bolest, rozhodl se zužitkovat svou zálibu a postýlku přeměnil na krásnou lavici, která by plnila funkci památky na Noaha.

O týden později se Gerald vrátil do Valeriina domu s hotovým darem. Valerie byla velmi dojatá.

Sdílejte tento krásný příběh mezi svými přáteli a rodinou jako důkaz toho, že dobří lidé se srdcem na pravém místě ještě stále existují.

Zdroj: en.stories.newsner.com