Kvalitní karnevalový kostým z vás udělá hvězdu maškarního bálu

Na maškarních bálech a karnevalech se nebaví jen děti. Naopak, ve spoustě dospělých stále přežívá duše dítěte, a kdy jindy ji vypustit než právě na maškarním? Tedy na tom pro dospělé. Z dětského maškarního bálu by vás mohli vyvést i v poutech!

Karnevaly a maškarní bály dnes spousta firem pořádá místo klasických a často bohužel i nudných vánočních večírků. A není nic horšího, než když zaměstnanec na večírek jde z donucení a po celou dobu jeho trvání pokukuje po hodinkách a snaží se ručičku přimět k tomu, aby se hýbala rychleji. Zřejmě každý má takové vánoční večírky v paměti. Přitom k tomu, aby se z nudného večírku stal večírek zábavný, stačí poměrně málo. Udělat z něj večírek maškarní, převléct se do nějakého vtipného kostýmu, a o zábavu bude postaráno.

Jaký kostým zvolit?

Jaký karnevalový kostým zvolit? Ideálně takový, v němž si neuříznete ostudu, ale naopak vám přidá na popularitě. E-shop nejlevnejsikostymy.cz jich je plný. Kostýmů všech zaměření a především opravdu kvalitně zpracovaných. Kostýmy zde můžete vybírat podle kategorií a samozřejmě i velikosti. Pro její určení vám poslouží praktická tabulka velikostí, díky níž si jednoduše vyberete kostým, jenž vám padne jako ulitý.

Jak vybrat karnevalový kostým?

Odvažte se, popusťte uzdu své fantazii a naplno si řekněte, kým byste tak na jeden večer chtěli být. Můžete být prakticky kýmkoliv. Policistou, vojákem, pilotem, upírem, arabským šejkem, andělem, doktorem, pirátem stejně jako filmovým hrdinou. Ale také maorským bojovníkem, španělským tanečníkem a perským princem. Nebo zdravotní sestřičkou, vojandou, čarodějkou, egyptskou bohyní, Kleopatrou, bojovnicí Ninja, gejšou či harémovou tanečnicí. Všechny tyto kostýmy jsou na portálu k sehnání. Velmi autentické a cenově dostupné!

Multifunkční karnevalové kostýmy pro dospělé

Velmi autentické jsou například uniformy. Takový kostým policajtky či kostým sestřičky navíc využijete i po skončení bálu. V nabídce totiž najdete i modely, za něž by se nemusel stydět i dobře zásobený sexshop.

Ve stopách Velkého Gatsbyho

Oblíbil si film Velký Gatsby? Rády byste se, milé dámy, jeden večer vlnily v rytmu swingu? S boa okolo krku, perem za čelenkou a pokuřovaly tabák z dlouhé špičky? Zvolte kostým prohibice či kostým 30. léta a bude z vás Daisy (milenka Gatsbyho) jako vyšitá.

Kostýmy na vánoční večírek

Vybíráte kostým na vánoční večírek? Pak se zaměřte na kategorii vánoční kostýmy. V nabídce je samozřejmě klasický kostým Mikuláše, kostým anděla i kostým čerta, ale také neotřelé kostýmy sněhuláka, papeže či vánočního stromečku.

Kostýmy pro děti

Na serveru však najdete i povedené dětské karnevalové kostýmy. Klasické klučičí, jako jsou kostým indiána, kostým kovboje, kostým upíra a kostým piráta, ale také samozřejmě holčičí, jako například kostým pirátky a čarodějnice. A ti nejmenší mohou jít za zvířátka. Kouzelné jsou berušky, kočičky, lvice, včeličky i tučňáci.

Postačí i karnevalová maska

A pokud se nechcete oblékat do celého kostýmu, zvolte jen karnevalovou masku. Nebo jen paruku. Nabídka je opravdu bohatá, to musíte uznat. A to jsme zmínili jen její zlomek. Celá je každopádně k mání přímo na stránkách nejlevnejsikostymy.cz.