Šílenství červených náramků po vzoru celebrit. Co vlastně vyjadřují a jak je správně nosit?

Od dob našich předků bylo tradicí uvazovat si červenou šňůrku kolem zápěstí a nosit ji jako náramek. Věřilo se totiž, že dokáže svého majitele i jeho rodinu ochránit před negativní energií. Obvykle se tento amulet nosil na levé ruce, protože se věřilo, že špatné síly mohou proniknout do těla skrze levou ruku, takže právě ona musí být chráněna.

Kabalistický atribut

V židovské kultuře je červený provázek považován za kabalistický atribut. Kabalisté jsou přesvědčeni, že náramek vyrobený z červené nitě chrání uživatele před špatnou energií na jeho cestě. Jakmile takový amulet začnete nosit, váš život se změní k lepšímu. Zbavíte se problémů doma i v práci a zmizí zdravotní potíže.

Nezapomeňte ho spálit

Kouzlo spočívá především v barvě náramku, jeho umístění a také v 7 uzlících, pomocí nichž se provázek připevní na ruku. Tyto uzly absorbují všechno negativní. Ideální je, když vám jej uváže milovaná osoba – partner, rodič, potomek atd. Každý ze 7 uzlů znamená duchovní rozměr. Nikdy si jej nenasazujte sami! Bez přerušení byste měli náramek nosit od 12 do 40 dní. Jakmile tento čas uběhne, spalte jej, čímž zničíte vstřebanou temnou energii v amuletu. Pokud tak neučiníte, všechny negativní dopady se přenesou na vás.