Léčba nepříjemných hemoroidů z pohodlí doma – již stovky let osvědčený jablečný ocet je tou správnou volbou

Patříte do skupiny lidí, kteří se neustále potýkají s nepříjemnými hemoroidy? Nyní můžete na své starosti zapomenout díky mimořádně užitečné ingredienci, jež vám pomůže s léčbou hemoroidů v pohodlí domova a zbaví vás jich jednou provždy – jablečný ocet. Jedná se o vysoce účinnou složku používanou k léčbě mnoha zdravotních problémů a hemoroidy nejsou výjimkou. Lidé jablečný ocet používají již stovky let, a to především pro jeho silné léčebné vlastnosti.

Jablečný ocet lze užívat dvěma způsoby

Lokálně

Jablečný ocet účinně léčí krvácení, vnitřní a vnější hemoroidy. Pokud trpíte některými z těchto stavů, určitě byste měli vyzkoušet léčbu jablečným octem. Jediné, co je třeba udělat, je namočit bavlněný hadřík do roztoku jablečného octa a vody. Poté přiložte na oblast vnějších hemoroidů a nechte 30 minut působit. Opakujte, dokud vaše potíže zcela nezmizí.

Vnitřně

Co se týká vnitřních hemoroidů, bude potřeba jablečný ocet zmrazit ve formě na led ve tvaru kuliček. Poté si budete muset ledovou kuličku vložit do konečníku a léčit tak pravidelně několik dní, během nichž skutečně zaznamenáte výrazné zlepšení vašeho stavu.

Kromě užívání jablečného octa je také velmi důležité jíst měkké potraviny 3 dny po zahájení léčby octem.

Pomohl vám dnešní recept? Nebo máte své zaručené metody pro léčbu hemoroidů? Podělte se s námi o vaše zkušenosti a neváhejte recept sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: feelhealthylife.com