Luxusní vlasová kosmetika? Jedině kadeřnické potřeby

Víte, proč máte vlasy ze salonu vždy lepší? Tušíte, jak je možné, že maska v kadeřnictví vám ihned napraví vlasy, zatímco přípravek z drogerie se moc nepředvede? Kadeřnické potřeby jsou totiž lepší. Ať jste odborník, nebo laik, vsaďte na kosmetiku pro profesionály.

Kadeřnické potřeby – kde koupit?

Zařizujete si vlastní kadeřnický salon? Budete se divit, kolik i vystudovaných kadeřníků je schopno jej vybavit pouhou kosmetikou z drogerie, případně z parfumerie. S takovými přípravky si klienty rozhodně nezískáte. Už jen proto, že u vás na umyvadle poznají lahvičku za pouhou stokorunu. Přípravky nemusíte používat jen vy. Když je doporučíte i svým klientům, bude o vlasy kvalitně postaráno a vy budete mít průběžnou péči snadnější. Kde pořídíte kadeřnické potřeby? Obraťte se na profesionální dodavatele. Nenechte se svazovat jednou značkou. Dokonalá péče totiž není o tom, že se na vlasy používá pouze jedna značka a jedna řada. Na mastné kořínky se hodí odmašťující šampon, na suché konce použijte hydrataci. Známé brandy mají své prémiové linie – Schwarzkopf, Londa, L’Oréal, pak se nabízí Matrix, Goldwell, Kallos a mnoho dalších značek.

Kadeřnické potřeby – základní vybavení

Kromě kosmetiky jsou zapotřebí i kadeřnické pomůcky. V první řadě se vybavte kvalitními nůžkami. Do nich rozhodně investujte. Pro přesný střih budete potřebovat efilační nůžky. Poté sadu klasických nůžek, které jsou speciálně upravené na vlasy. Nic jiného než je jimi nestříhejte, ani kdybyste chtěli odstranit cedulku z oblečení. Jako kadeřník musíte mít i přípravky jako tonery, peroxidy, oxidy, intenzivní masky, ondulační produkty, stylingové přípravky jako laky na vlasy, gely, pěny a podobně. Do výbavy patří i různé pláštěnky, hřebeny, žehličky, fény, misky a jiné příslušenství. Ke kadeřnictví pro ženy si lze pořídit i holičství pro muže, vše můžete doplnit kosmetikou. Místa, kde se zákazníkům věnují všestranně, se dnes těší oblibě, tak trendu využijte.