Prodej bytů v Praze na Žižkově: pojďte bydlet Na Vackově

Praha 3 je skvělou a žádanou pražskou lokalitou pro bydlení. Projekt Byty na Vackově nabízí bydlení v novém developerském projektu, který se nachází v části Horní Žižkov.

Nové byty na Žižkově

Podél Malešické ulice vznikl povedený bytový komplex. Nabízí 347 bytů, ale i ateliérů a nebytových prostor. Celá čtvrť se postupně mění a v nejbližších letech ji čeká kompletní proměna. Na pražském Žižkově vznikne moderní rezidenční a současně obchodní čtvrť. Nové byty Praha 3 osloví lidi se zájmem o malé singles bydlení od 1+kk až po rodinné a nadstandardní byty o velikosti 5+kk.

Oblast Horního Žižkova je ideální místo na bydlení. Skvělá je dostupnost do centra, ale v lokalitě jsou dostupné i veškeré potřebné služby, jejichž množství ještě poroste. Zejména proměnou Nákladového nádraží Žižkov v návaznosti na Olšanskou ulici. Zatímco západní část lokality se promění na moderní „město ve městě“, zbylé části oblasti budou i nadále nabízet poklidné místo k bydlení s vynikající občanskou vybaveností.

Zábava i odpočinek – nic z toho v oblasti Horního Žižkova nechybí

Obrovské množství hospůdek i restaurací, blízkost kulturního centra Aero, i bezpočet dalších míst k relaxaci – tak vypadají relaxační možnosti Horního Žižkova. V okolí jsou sady Na Krejcárku, Parukářka i Vítkov. Přímo se čtvrtí sousedí park Židovské pece. Najdete zde možnosti pro procházky, in-line bruslení a nechybí zde ani dobře vybavená dětská hřiště.

Pro kolo lze využít Kralupskou dráhu. Ta byla předělána na cyklostezku. Dnes vede od Krejcárku, přes Vítkov, Velkou Hrabůvku a končí u Hlavního nádraží.

Horní Žižkov je skvělé bydlení pro mladé rodiny, ale i pro všechny, kdo chtějí bydlet v centru Prahy na místě, kde není nudaProdej bytů v Praze na Žižkově je zrovna nyní aktuálním. Nepromeškejte možnost koupit si svůj byt a zařídit si konečně vysněné bydlení.