Nevíte, kam vyrazit na prodloužený víkend? Zkuste hotel Karlštejn

Pokud chcete na pár dnů vyrazit z domova někam pryč, není hned nutné odjet do zahraničí, protože i naše republika má nespočet okouzlujících míst, které nám mají co nabídnout.

Krása ve středních Čechách

Jestliže patříte mezi milovníky romantiky a historie, rozhodně byste měli navštívit oblast středních Čech. Zde se nachází nejen skvostný gotický hrad Karlštejn, ale také stejnojmenný městys, kde naleznete další zajímavosti, jako je například Muzeum voskových figurín anebo Dům hodin. Pro každého, koho tato myšlenka zaujala, máme tip na krásné a cenově přijatelné ubytování nedaleko Karlštejna.
 
Jedná se o romantický hotel Mlýn Karlštejn, který se nachází v kouzelném prostředí chráněné oblasti Českého krasu, konkrétně na břehu řeky Berounky přímo pod již zmiňovaným gotickým hradem. Jestliže toužíte prožít nezapomenutelných několik dnů v prostředí, kde se ve vzduchu prohání tajemství dávných časů, zde jste na správném místě. 

Hotel nedaleko Prahy

Důvodů, proč se vyplatí jako ubytování zvolit právě hotel Mlýn Karlštejn, je rozhodně více. Kromě jeho osobité atmosféry má totiž také velmi výhodnou polohu. Hotel se nachází cca 25 km od centra hlavního města a pouhých 15 km od pražského letiště. Hosté mají k dispozici moderní stylové pokoje, konferenční prostory s klimatizací, relaxační centrum a rybí restauraci s letní terasou. Součástí rozlehlého hotelového areálu je mimo jiné ostrov s romantickým altánkem.
 
Před hotelem stojí parkoviště pro hosty, a navíc zde byla před nedávnem instalována dobíjecí stanice pro elektromobily. Vyměňte letos o prázdninách exotiku za českou klasiku a uvidíte, že svého rozhodnutí jistě nebudete litovat! Pod hradem Karlštejn zažijete dovolenou, na kterou budete s úsměvem vzpomínat ještě dlouho poté.