Manželé načapali ve vířivce nečekaného zvířecího hosta. Při západu sluce si dopřál uklidňující koupel

Na Todda Trebonyho čekalo veliké překvapení během dovolené, kterou trávil se svou manželkou na chatě v přírodě v lesích u městečka Gatlinburg ve státě Tennessee. Na terasu jejich ubikace, kde byla postavena vířivka, se dostal veliký medvěd a rozhodl se dopřát si při zapadajícím slunci příjemnou a uklidňující koupel. Todd na situaci reagoval až překvapivě rychle – pořídil záznam celého aktu.

Nečekaný návštěvník

Todd Trebony se svou manželkou Mason trávili dovolenou v národním parku, kde si pronajali chatku v lesích. Dovolenou chtěli strávit v klidném prostředí daleko od ruchu města. Co se jim ovšem v divočině přihodilo, to nejspíš ani jeden z nich nečekal. Na terase, která je součástí chatky, se v podvečer objevil medvěd. To by nebylo až tak zvláštní, jelikož v národním parku jich žije na 1500 kusů a rádi sestupují z hor do městských aglomerací, kde se občas živí zbytky, a proto se lidí příliš nebojí. Co ovšem oba překvapilo bylo chování medvěda, který se rozhodl, že využije krásného slunečného počasí a dopřeje si nebývalou relaxaci ve vířivce, která byla na terase připravená.

Videa z Gatlinburgu

Gatlinburg je jedním z hlavních lyžařských středisek státu Tennessee, lidé jej však navštěvují nejen v zimní sezóně, ale také mimo ni, a to zejména kvůli krásné přírodě místních lesů. Selfie s medvědy, kteří v oblasti žijí, tak není zas takovou raritou, jak by se mohlo zdát. Ovšem video medvěda koupajícího se ve vířivce nejspíš na dlouho všechny takové fotografie předčilo. Todd celou scénu natočil a vyvěsil na sociálních sítích. Ihned se stala virálem a dosud ji shlédlo už přes milion uživatelů. Video je o to zábavnější, díky nadšené reakci obou manželů, kteří situaci považují za neuvěřitelný zážitek. No řekněte sami – komu se něco takového alespoň jedou za život povede?

@humankind

Bear takes a warming dip in couple’s jacuzzi #tennessee #gaitlinburg #blackbear #hottub

♬ original sound – Humankind

Úvodní obrázek: Pxhere, Zdroj: Zoorprendente.com