Máte problémy s erekcí? Snižuje se vám sexuální libido? Našli jsme přírodní řešení vašich problémů!

Problémy v sexuální oblasti platí za zvláště ožehavé téma. Trápí přitom řadu mužů. Podle průzkumů se téměř každý druhý pán po 60. potýká s problémy s erekcí. Ovšem i mladší muži mohou mít v této oblasti trápení. Jaké problémy v sexuální oblasti jsou ty nejčastější a jak s nimi můžete účinně bojovat?

Erektilní dysfunkce

Termínem erektilní dysfunkce obecně označujeme stav, kdy je muž zcela neschopen erekce dosáhnout, případně jí sice dosáhne, ale v neodpovídající kvalitě. Erekce tedy není adekvátně tuhá nebo netrvá dost dlouhou dobu na to, aby mohl uspokojivě proběhnout pohlavní styk.

Za život se s erektilní dysfunkcí setká většina mužů. Někteří jen jednou, jiní bohužel pravidelně. Rozhodně se přitom nejedná o „výsadu“ vyššího věku, přestože s věkem, tj. zpravidla u mužů nad 50 let věku, výskyt erektilních dysfunkcí stoupá.

Příčiny erektilní dysfunkce

Odborníci rozlišují příčiny erektilní dysfunkce na organické a psychogenní. V případě organických příčin poukazují lékaři zejména na aterosklerózou či poruchu žilního odtoku. Lze také předpokládat zvýšený výskyt problémů u pacientů s diabetem nebo s vysokým krevním tlakem. Psychické příčiny stojí za poruchami erekce zejména u mladších pacientů.

Právě odhalení příčiny je nezbytné proto, aby bylo možné zahájit adekvátní léčbu. Ta je přitom u erektilních dysfunkcí možná dle aktuálních statistik až v 80 % případů.

Předčasná ejakulace

Medicínský termín předčasná ejakulace se používá pro stav, kdy dochází k ejakulaci do 1 minuty po zahájení pohlavního styku, přičemž muž není tuto situaci schopen vůlí ovlivnit.

Postiženo je tímto problémem cca 20 % mužů. Uvádí se, že na rozdíl od erektilních dysfunkcí trápí předčasná ejakulace zejména mladé muže. Jakožto hlavní příčinu těchto problémů uvádějí lékaři především stres, případně nízkou frekvenci sexuálního styku, kvůli níž muž není dostatečně uspokojen.

Jak řešit problémy s erekcí

Mužům se při problémech s erekcí doporučuje zejména upravit životosprávu. Pak existuje vysoká šance, že užívání medikamentů či jiné lékařské zákroky nebudou nutné.

Doporučována je celková úprava životosprávy, vynechání kouření a omezení nadměrné konzumace alkoholu. Negativní vliv na erekci má pochopitelně zneužívání jakýchkoli návykových látek. Stejně tak je nezbytné snažit se eliminovat stres. Pacient by též do své každodenní rutiny měl zařadit dostatek pohybových aktivit.

Rovněž lze doporučit užívání přírodních preparátů na podporu erekce, které spolu s dodržováním dalších opatření mohou účinně napomoci.

Přirozená podpora erekce

Jedním z čistě přírodních produktů je AMAREX MEN COMPLEX. Díky svému složení založenému na čistě rostlinných extraktech tento preparát:

  • podporuje spermatogenezi,
  • podporuje imunitní systém,
  • podporuje energický metabolismus,
  • podporuje psychickou činnost,
  • podporuje plodnost a reprodukci,
  • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání,
  • přispívá k regulaci hormonální aktivity,
  • přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi,
  • přispívá ke zdraví pohlavních orgánů,
  • a podporuje tělový a svalový tonus.