Mikiny s potiskem vám zvednout náladu a naladí vás na sport

Pojďte si zaběhat, vyrazte si do fitka, nebo vyběhnete ven se psem. Vždy se ale stylově oblečte. Pohyb vás bude více bavit.

Donutit se k pohybu nám dá mnohdy zabrat více než pak uběhnout pět kilometrů. Chybí nám motivace a vítězí naše pohodlnost. Když máme ale nepřehlédnutelné, stylové a pohodlné sportovní oblečení, máme hned důvod vyběhnout. Pořiďte si 3D mikiny od českých designérů.

Česká fashion mikina existuje

Dalo by se říct, že kvalitní sportovní fashion design českého původu byl až doposud utopií. A změnila to značka Utopy, za kterou stojí čeští designéři. A nejen ti. Mikiny Utopy jsou totiž ryze české, stejně tak jako leginy, které si s nimi můžete rovnou doladit. Nejenže v Česku vznikly jejich střihy a české motivy, rovněž je u nás šijí šikovné české švadleny. Takže žádný nekvalitní kýč z Číny. Dokonce i materiál, i když není český, nepochází z daleka, ale ze Slovenska.

Mikiny, které vydrží

Nechcete si kupovat potištěné mikiny, které se po prvním praní změní z pestrobarevných na pastelové, a po tom druhém ještě navíc změní tvar? Takovými rozhodně mikiny Utopy nejsou. Jde o kvalitní mikiny s potiskem, který se vyrábí speciální technologií. Ten dělá potisk stálobarevným a odolným praní i oděru, a to i při aktivním nošení.

Dámské mikiny Utopy se vyrábí s důrazem na filosofii slow fashion. Nejde o kousek na jednu sezónu. Tato mikina s vámi prožije mnoho let a uběhne nejeden kilometr. Prostě je to investice, která se vyplatí vaší peněžence, ale i životnímu prostředí. Protože textilní odpad není vůbec zanedbatelný. Utopy mikiny se na odpad hned tak rychle nepromění.

A čím vás ještě Utopy mikiny dostanou?

Mnohdy svými vychytávkami. Mají prodloužená záda, takže vám neofoukne ledviny a nenastydnete. Jsou s kapucí podšitou síťkou, díky čemuž se vám nepokazí pod kapucí účes. Nenajdete na nich žádné všívané etikety, kvůli kterým byste přišly k odřeninám. A v praní nepouští barvu nejen potisk, ale ani samotná mikina.