Milostná kompatibilita podle zvěrokruhu. Počet znamení od sebe určuje vaši budoucnost, radosti i složitosti vašeho soužití

Žádná dvě znamení zvěrokruhu nepřistupují ke vztahům zcela totožně. Každé znamení je úplně jiné a pár s tím musí počítat. Nemusíte se ovšem ničeho obávat. Jakákoli dvě znamení bez ohledu na jejich astrologickou vzdálenost, mohou vytvořit trvalý a harmonický vztah. Dnes se podíváme na různá spojení znamení zvěrokruhu, co poskytují a jak z každého můžete vytěžit maximum. Toto by měl znát každý, protože často si můžete myslet, že to s někým nebude fungovat, protože je ve znamení, které se k vám nehodí. Pravdou ale je, že se můžete naučit fungovat s každým znamením.

Vztahy stejných znamení zvěrokruhu

Randit se stejným znamením zvěrokruhu nemusí být ideální. Někdy možná budete mít pocit, že se díváte do zrcadla. Sdílené znamení znamená, že oba máte mnoho stejných hodnot, charakteristik a nejistot. Pokud se do takové vztahu pustíte, připravte se na mnoho lekcí týkajících se umění sebepřijetí. Přijít mohou také trapné sourozenecké chvíle, protože si budete hodně podobní. Můžete je minimalizovat udržováním své individuality ve vztahu a snahou o romantické aktivity. To, že máte stejné znamení, neznamená, že jste oba úplně stejní. Pracujte se svými rozdíly a važte si jich.

Jedno znamení od sebe

V případě, že je váš partner jedno znamení od vás, mohou se objevit rozdíly v romantickém přístupu. Pokud chcete hledat skvělého partnera, měli byste se dívat po někom, kdo se nachází jedno znamení zvěrokruhu od vás. Očekávat můžete hodně napětí a rozhodně nepůjde o jednoduchý vztah. Při správné komunikaci a údržbě se bude jednat o velmi přínosný vztah, který přeroste ve vzrušující a velkou vášeň. Soustředit se musíte na trpělivou a otevřenou komunikaci. Jedině tak dosáhnete úžasné romantiky a harmonie, která s vámi vydrží po mnoho spokojených let.

Dvě znamení od sebe

V kategorii dvou znamení od sebe bývají nejčastěji tzv. přátelé s výhodami. Obě znamení přestavují kompatibilní prvky, ale potřebují skutečně vzplanout láskou k druhému, jinak budou vztah udržovat na přátelské úrovni. Pokud se dostanou do skutečného vztahu, bude jistě vycházet z blízkého přátelství. Musíte si proto dávat pozor, abyste nebyli skutečně jen přátelé, kteří spolu spí a žijí. Najděte způsoby, které udrží vaši lásku v chodu a budete mít nádherný vztah plný přátelství, lásky i vášně.

Tři znamení od sebe

Vztahy tři místa od sebe často vedou k problémům připomínajícím konflikty rodičů. Ti, kdo se dostanou do podobného vztahu, se musí připravit na spory, ve kterých si bude jedna strana připadat jako rodič a druhá jako dítě. Tomu byste se měli vyhnout, protože se budete cítit špatně oba. Zároveň byste ale neměli konflikty potlačovat. Díky nim se obě strany dozvědí o konfliktech a dohodnete se na kompromisech. Jakmile začnete spolupracovat, stanete se nezastavitelnou silou, která dosáhne čehokoli.

Čtyři znamení od sebe

Čtyři znamení od sebe mají známky stejných prvků. To vede k bohatému vztahu plnému harmonie. Partneři před sebou nic neskrývají a svěřují si i nejtrapnější osobní historky. Jde o vztah, ve kterém se obě strany naučí být velmi zranitelní. Jakmile vztah skončí, obě strany získají důvěru a ochotu jít vpřed a otevřít se také budoucím partnerům. To může být pozitivní, ale také se jim to v budoucnosti může vymstít. Musí proto dbát na to, aby si udrželi alespoň nějaká tajemství a neotevřeli se druhému příliš brzy. Každý si musí důvěru zasloužit a to platí i v tomto případě.

Pět znamení od sebe

Jakmile se dají dohromady dvě znamení, která se nacházejí celých pět míst od sebe, výsledkem je skutečně zvláštní vztah. Každý pozorovatel zvenčí se zaručeně bude divit, jak spolu mohou tak rozdílní lidé vycházet. A doopravdy, ani podle astrologie tyto lidé nemají nic společného. Mohou mít dokonce protichůdné představy o tom, jak by měl správný vztah vypadat. Díky práci a obětavosti se ale i tento pár může naučit, co znamená práce ve vztahu a jak uspokojit potřeby toho druhého. Tímto způsobem pomohou mít i dvě odlišné osoby velmi spokojený, šťastný a harmonický vztah plný lásky a pochopení.

Opačná znamení zvěrokruhu

Mezi opačná znamení patří: Beran a Váhy, Býk a Štír, Blíženec a Střelec, Rak a Kozoroh, Lev a Vodnář nebo Panna a Ryby. Jistě už jste slyšeli o tom, že „protiklady se přitahují“. To je rozhodně případ, o kterém zde mluvíme. Protikladná znamení spolu často tvoří skvělý tým, který je dokonce kontrastní, ale přitom jim to dokonale klape. Je pochopitelné, že to nefunguje vždy a každý vztah vyžaduje hodně práce, úsilí a času. Ani tento není žádnou výjimkou, i když má od přírody šanci na úspěch.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Elitedaily.com