Matka udělá pro své dítě cokoli. Inspirující příběh ženy, která i přes vysoký věk odnosila vlastní vnouče

Když se 29letá Breana Lockwoodová od lékařů dozvěděla, že nedokáže úspěšně otěhotnět se svým manželem Aaronem, měla zlomené srdce. Oba toužili po rodině, ale zdálo se, že to neměli napsané v osudu. Tehdy přišla s pomocí 51letá matka Breanny.

Náhradní matka pro vlastní vnouče

Julie Lovingová, matka Breanny, se rozhodla zasáhnout. Rozhodla se být náhradní matkou pro své vlastní vnouče a dopřát tak své dceři a zeťovi vysněnou rodinu. Dala jim ten nejvzácnější dar, jaký jen mohla – vlastní dítě.

Boj s neplodností

Breanna se pokoušela přirozeně otěhotnět od roku 2016. Ale neúspěšně. Po několika oplodnění in vitro, chirurgických zákrocích, a dokonce i několika potratech přišli lékaři se smutnou zprávou. Breanna není schopná úspěšně otěhotnět. Boj s neplodností byl tím nejtěžším bojem, jakým si musela projít. Ale naštěstí nebyla na tuto bitvu sama.

Osoba, které může věřit

Když všechny snahy selhaly, soustředila se Breanna na náhradní mateřství. To ale není vůbec tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Je složité najít správnou shodu pro potřeby a tužby páru. Musí se jednat o osobu, které můžete věřit.

Pro Breannu to byla její vlastní matka

Cítila, že po zdravotní stránce to zvládne a obě svá těhotenství prožívala bez komplikací. Julie se setkala s pěti specialisty i odborníkem na vysoce rizikové těhotenství vzhledem k tomu, že jí bylo 51 let. Po všech schůzkách a testech nic nebránilo tomu, aby Julie otěhotněla. Porodila své dceři zdravou holčičku v roce 2021.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Icepop.com