Milující otec odmítal opustit svou dceru i po své smrti. Vymyslel proto geniální způsob, jak zůstat v jejím životě i nadále!

Pro mnoho lidí v USA jsou 21. narozeniny velikou událostí – lidé dosáhnou dospělosti, mohou legálně pít alkohol a chodit na večírky určené pouze pro osoby starší 21 let. Pro Bailey ale její 21. narozeniny znamenaly mnohem víc. Bailey zemřel otec na rakovinu, když jí bylo pouhých 16 let. On si ovšem moc dobře uvědomoval, jak obtížné bude pro Bailey dospívání bez svého milovaného tatínka, proto se rozhodl, že v jejím životě zůstane i nadále, i když ne fyzicky. V listopadu 2017, v den svých 21. narozenin, dívka zveřejnila na internetu příspěvek, který se okamžitě stal hitem internetu.

„Můj otec zemřel na rakovinu, když mi bylo 16 let, ale než odešel, stihl objednat květiny, které jsem dostávala každý rok na své narozeniny. Tohle jsou mé 21. narozeniny a poslední květiny. Moc mi chybíš, tati.“

Michael objevil způsob, jak své drahé dceři dát najevo, že je stále s ní, i když ho nemůže vidět. Sama Bailey zveřejňovala na sociálních sítích květiny, které dostávala každý rok. Nikdy nečekala, že se její příběh stane tak populárním. Ovšem stalo se! Michaelovi květiny se staly hitem, který obdržel více než 335 000 sdílení a 1,4 miliónů lajků.

Poslední květiny byly výjimečné nejen proto, že byly poslední, ale protože s nimi přišel i tento vzkaz: „Toto je můj poslední vzkaz, dokud se znovu nesetkáme. Nechci, abys pro mě ronila další slzy, moje holčičko, protože já už jsem na lepším místě. Buď šťastná a žij svůj život naplno. Budu stále s tebou, kdykoli se rozhlédneš, budu tam.“ Je to nádherné gesto, na které bude Bailey vzpomínat až do konce svých dnů, dokud se se svým tatínkem opět nesetká.

Pokud patříte mezi ty, kteří ve svém životě ztratili někoho důležitého, jistě sami víte, jak těžké je žít bez těchto lidí. Podělte se o tento příběh se svými přáteli a rodinou, abyste šířili alespoň trochu lásky na tomto světě.

Zdroj: stories.thebl.com