Objednal si jídlo přes aplikaci a těšil se donášce jídla až ke dveřím. Místo kuřecích křídel mu však v krabici dorazily jen kosti a podivný vzkaz

Každý, kdo si objedná jídlo, doufá, že bude doručeno včas, popřípadě ještě teplé a bude také chutné, jak očekává. Realita však často ukazuje, že nemůžeme vždy počítat s tím, že vše půjde podle plánu.

Příběh, který obletěl internet

Jistý TikToker, známý jako Funny Mane Suede, se v jedné ze svých posledních nahrávek rozhodl podělit o nevídaný příběh. Muž si objednal jídlo přes mobilní aplikaci ze sítě WingStop, což je v USA oblíbená aplikace pro dovážku jídla. Než vám přivezou jídlo, tak nějak počítáte se vším. Možná jídlo už nebude tak teplé, může se stát, že v objednávce bude něco chybět nebo přebývat, popřípadě se kurýr zpozdí. To, co zažil Funny Mane Suede, by však neočekával nikdo.

@thesuedeshow Cmon Now Door Dash Man🤦🏿‍♂️🤬 #fy #fyp #doordash #wingstop #howdidthishappen ♬ original sound – Funny Mane Suede

Po kuřecích křídlech zbyly jen kosti

Rozhodně nečekal, že bude mít hlad i poté, co mu bude jídlo dovezeno. Místo kuřecích křídel totiž našel jen kosti a poznámku s šokujícím obsahem: „Omlouvám se, že jsem snědl vaše jídlo. Jsem na mizině a mám hlad. Považujte to, jako byste udělal dobrý skutek. Odešel jsem z této beznadějné práce. Buďte požehnán,“ mohl si přečíst zklamaný a stále hladový zákazník.

Mužem zveřejněné video má již přes 280 tisíc zhlédnutí. Požádal také uživatele internetu o radu – nevěděl, co má v této situaci dělat. Většina lidí zastávala názor, že by měl požádat o vrácení peněz. Našli se i tací, kteří připustili, že by měl být kurýr potrestán, protože „jeho hlad není váš problém“. Funny Mane Suede nakonec pouze požádal o vrácení peněz.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Torontosun.com