Postižený chlapec navštívil staršího bratra ve službě. Byl to okamžik, na který dlouho čekal. Jeho reakce pohladí na duši

Samův mladší bratr Jack je členem královské gardy a chrání královskou rodinu na hradě Windsor. Je to pro něj nesmírná čest a je vděčný za to, že na něj může být jeho rodina náležitě hrdá. Nejvíce jeho postavení prožívá Sam, který byl nesmírně nadšený, když viděl svého bratra stát hrdě v uniformě královské gardy.

Bratr nedokázal skrýt radost

Vzhledem k tomu, že se Sam narodil s Downovým syndromem, byl jemně informován o tom, co může a nemůže dělat se svým mladším bratrem, když je zrovna v práci. Šťastný chlapec řekl policistům, že poprvé uvidí Jacka v akci. Oba muži šli s chlapcem k vojákovi oblečenému v zimní uniformě, která sestávala z dlouhého šedivého kabátu a velké kožešinové čepice. Na Samův příchod zareagoval rychlým plácnutím a manévrem, který jeho bratrovi vytvořil obrovský úsměv na tváři. Měl povoleno běžet k místu, kde stál Jack, a vyfotit si ho. Byl to okamžik, na který dlouho čekal.

 

Členové královské gardy mohou reagovat na podněty

Být členem královské gardy je velmi vážená profese. Existují však určité okolnosti, za kterých se strážníci mohou pohybovat a reagovat na lidi ve svém okolí. Garda, která se skládá z vojáků, zpravidla vybraných z 5 elitních pluků britské armády, je celosvětově známá pro svou stoickou oddanost službě. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení se tito vojáci mohou pohybovat (a to pravidelně, i když jsou ve službě, ne na přehlídce) a za určitých okolností reagovat na něčí příchod.

Být členem královské gardy znamená silné sebeovládání, trpělivost a obětavost. Jackův výraz zůstává vážný, i když je od něj jeho milovaný bratr jen pár centimetrů. Je však skvělé, že Jack jako člen britské armády může dovolit, aby ho Sam sledoval při plnění jeho povinností. Sam byl tímto krásným okamžikem dojat, jak můžete vidět na videu níže.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Inspiremore.com