Mladá dívka porazila vzácný typ rakoviny hned dvakrát. Její rozhodnutí, co s nově získanou chutí do života, oslnilo všechny její lékaře i rodinu! O co šlo?

Montana je velmi silnou mladou dívkou, a to především proto, že porazila rakovinu. Dvakrát! Poprvé se postavila této zákeřné nemoci už jako batole a poté opět v 15 letech, když byla na střední škole. Celou dobu ji při životě držel jeden veliký sen, který zahrnoval návrat do dětského zdravotního střediska, kde se léčila.

Ale ne proto, aby bojovala s další nemocí, která by nadále pustošila její tělo, ale aby mohla léčit ostatní nemocné děti. Rozhodla se totiž, že se stane zdravotní sestrou, a to hlavně v této instituci, která jí tolik pomohla. A přesně to se také stalo!

„Sestřičky i lékaři na tomto místě jsou úžasní. Když mi byly 2 roky, podle toho, co mi vyprávěla moje mamka, byli všichni nesmírně milující, starostliví a soucitní. A právě takovou lásku, kterou ukázali mě i mé rodině, když jsme nejvíce potřebovali, bych chtěla předávat dál. Chci být tou osobou, která řekne ‘Naprosto tě chápu, také jsem to zažila.’“ vypráví Montana. Díky tomu, čím si dívka prošla, má se svými pacienty neuvěřitelné pouto. Teď prochází dveřmi jako zaměstnanec, rozhodnutý všem přítomným pomoci, už není pacientkou.

Jedná se o jeden z nejvíce inspirativních příběhů, jenž zahrnuje veliké vítězství mladé dívky, která se rozhodla své zkušenosti a laskavost předávat dál. Sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.com