VIDEO: Mladá maminka oznámí své malé fence, že už nebude jediným dítětem v domácnosti. Reakce štěněte je skutečnou dávkou roztomilosti!

Už nebude trvat dlouho, kdy tato mladá maminka přivede na svět svou dcerku, a tak se rozhodla, že by radostnou novinku měla sdělit také svému štěňátku. Přece jen by mělo vědět, že už nebude jediným dítětem v domácnosti. Malá Junie se právě dozví, že bude mít malou lidskou sestřičku jménem Preslie.

Maminka sedí se svým pejskem na pohovce a chystá se na rozhovor s Junie. Ukáže ji své těhotenské břicho a vysvětluje, že uvnitř je dítě. Junie se zprvu zdá trochu zmatená, ale pevně se snaží pochopit, co to všechno vlastně znamená.

Konečně malá Junie začíná chápat, o co skutečně jde a svou reakcí dává najevo, že maminčino rozhodnutí schvaluje a už teď se těší na nového člena rodiny. Položí si hlavu na těhotenské břicho a netrpělivě čeká na příchod své sestřičky.

Celou situaci můžete zhlédnout na níže uvedeném videu, ale varujeme vás, takovou dávku roztomilosti nemusíte ustát:

Jak se vám reakce malého štěněte líbila? Zažili jste i vy podobnou situaci se svým pejskem? Dejte nám vědět do komentářů a neváhejte tuto radost sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: pawmygosh.com