Muž konečně otevřel dárek od bývalé přítelkyně a rozluštil téměř 50 let starou záhadu. Neuvěřitelný příběh, ze kterého vzniklo něco úžasného

Všichni známe příběhy o lásce, která vznikla na střední škole a trvá až dosud. Ne každý se pochopitelně oženil s láskou ze střední. I když spolu již nejsou, mnoho lidí na svou středoškolskou lásku jednou za čas myslí. To platí také pro Adriana Pearce, který se v 70. letech minulého století zamilovat do Vicki Allen. Jejich vztah bohužel nevydržel, ale dívka mu dala vánoční dárek na rozloučenou. Adrian ho ovšem neotevřel téměř 50 let. Každý rok si do dal pod stromeček, ale nikdy jej neotevřel.

Po téměř půl století se ho rozhodl otevřít

Až po 47 letech se vše změnilo. Adrian se konečně odhodlal dárek otevřít. Netušil přitom, že otevření tohoto malého a velmi starého daru odstartuje nečekané věci, které skončí napsáním knihy. Podívejme se společně na jeden z nejpřekvapivějších příběhu roku.

První láska

V roce 1970 se do sebe pár zamiloval. Adrianovi bylo 17 let a Vicki 15 let. Blížily se Vánoce a mladík byl nadšený, že se svou přítelkyní stráví svátky. Jednalo se o první vážný vztah pro oba, a proto byli velmi šťastní, zamilovaní a Adrian si myslel, že to bude navždy. To se bohužel nestalo. Těsně před vánočními prázdninami dívka řekla Adrianovi zprávu, kterou rozhodně nechtěl slyšet. Před Vánoci se s ní rozešla. Dala mu dárek na rozloučenou. Netušila, že tento malý dárek se v budoucnosti stane velmi důležitou součástí jejich života.

Zajímavá každoroční tradice

Malý, modrý balíček se stal stálým doplňkem pod vánočním stromečkem po dobu neuvěřitelných 47 let. Zvláštním způsobem se z toho stala sváteční tradice, na kterou si jeho rodina nakonec zvykla. Adrian každý rok na balíček zíral a doufal, že se jednoho dne Vicki znovu ozve. Věřil, že si mohou připomenout jejich romantický vztah a otevřou dárek společně. Slíbil si, že na tuto chvíli počká, ať to bude trvat jakkoli dlouho.

Shledání starých milenců

V roce 2017 se naštěstí objevila stopa na nalezení Vicki a nakonec byla její identita potvrzena. Adrian konečně našel svou Vicki. Nemohl se dočkat, až se uvidí a otevřou spolu dárek. Když se sešli, všechno proběhlo skvěle. Vicki si již nepamatovala, co Adrianovi darovala, takže to bylo překvapení pro oba. Během shledání Adrian sebral odvahu a zeptal se Vicki, jestli by s ním neotevřela její vánoční dárek.

Obsah balíčku

Co se v balíčku nacházelo? Dárek nakonec za Adriana otevřela Vicki a jakmile se podívala do balíčku, začervenala se. „Ach ne. Nemůžu mu to dát!“ Modrý balicí papír skrýval dětskou knihu s názvem „Love Is: New Ways to Spot That certain Feeling“ od Kim Grove. Jedná se o knihu ze sbírky komiksů, které doprovází krátké výroky o lásce. Takto osobní dárek bylo jistě trapné sdílet s davem, který je přišel podpořit na charitativní akci. Nakonec to byla ale příjemná vzpomínka na jejich vztah.

Překvapení na konec

Adrian má mnoho talentů a natáčení není jediný z nich. Miluje také psaní. Zatímco pracoval jako kameraman, absolvoval kurz psaní a rozhodl se, že zachytí celý svůj životní příběh na papír. Začal proto pracovat na knize, aby tak zachoval příběh i pro další generace a zároveň aby mohl příběh sdílet s více lidmi. Po otevření daru přizval k tvorbě Vicki a svou manželku Janet, něco přidal a trochu příběh upravil, aby mohl lidem poskytnout kompletní, autentický příběh.

Kniha inspirovaná jejich příběhem

Knihu s názvem „The 47 Year Old Present“ (47letý dárek) vydal Adrian v roce 2018 a podělil se tak o své mnohaleté zkušenosti o hledání přítelkyně ze střední školy. Adrian věří, že po přečtení knihy budou chtít lidé znát více detailů, a proto začal ihned pracovat na projektu, který by jeho příběh přinesl k širšímu publiku. Díky svým zkušenostem úspěšného kameramana chce přivést příběh také na obrazovky, kde se budou moci diváci seznámit s některými detaily, které v knize nenajdou. Uvidíme, jestli se dokumentu dočkáme.

Úvodní obrázek: Se souhlasem Adriana Pearce, Zdroj: Hashtagchatter.com