Muž při prvním pohledu na sousedova psa věděl, že musí okamžitě jednat. Fenka byla zavěšená za krk na rezavém řetězu a pomalu se škrtila!

Když muž poprvé spatřil psa svého souseda, okamžitě věděl, že je něco špatně. Z nějakého neznámého důvodu seděl na hromadě špinavých hadrů uvnitř staré pneumatiky a téměř vůbec se nehýbal. Při bližším prozkoumání bylo zjištěno, že se jedná o fenku, která může sotva pohnout hlavou, a to nejen otočit ji, ale také sklonit.

To všechno kvůli rezavému řetězu, za který byla nejen přivázaná, ale doslova zavěšená. Uvěznění bylo příliš krátké a fenka tak potřebovala okamžitou pomoc. Muž tedy neváhal ani minutu a okamžitě zavolal záchranu.

Dostala jméno Cala. Cala se jen zřídka dostala k jídlu a nikdy nebyla u veterináře. Její stav byl skutečně žalostný a její duše naprosto zlomená při prožívání nekončící noční můry. Naštěstí policisté i veterináři včas zasáhli.

Calin krk byl plný zranění, která jí způsobil utažený řetěz a její tělo bylo pouze kost a kůže. Proces zotavení byl velmi pomalý a pohled na fenku byl opravdu bolestivý. Nakonec ale pochopila, že objevila lásku a peklo konečně skončilo.

Její stav se stále zlepšoval a stejně tak i její osobnost. Konečně získala lásku a respekt, který si tolik zaslouží a nyní se nachází v novém domově, kde je s ní zacházeno s úctou a péčí. Po letech zanedbávání, mučení a věznění nyní vypadá, že se ze všeho oklepala a může konečně žít šťastný život.

Sdílejte tento příběh mezi svými přáteli a rodinou, aby i oni věděli, že je třeba zasáhnout, setkají-li se s podobným případem.

Zdroj: addictingstories.org