Muž si kvůli zablokovaným silnicím sněhem krátil cestu z práce skrze les. Ani ve snu by ho nenapadlo, co může v lese najít!

Některé zacházení se zvířaty je prostě mimo veškeré chápání a své o tom ví i muž, který nikdy nezapomene na to, co našel během své vyjížďky do sněžné divočiny. Jedná se o příběh smutku i vykoupení. Muž našel uprostřed lesa malou bílou krabici, z níž přicházely zvláštní zvuky. Přistoupil proto blíže a nahlédl dovnitř. Na okraji našel misku na jídlo a kousek roztřepené přikrývky. A k tomu ještě něco dalšího!

Jeho syn sdílel na sociální síti jeho příběh: „Můj otec se vrátil z práce domů a řekl mi, že v lese našel krabici s koťaty. Otec je našel zcela náhodou, když slyšel hlášení, že tato konkrétní oblast a silnice jsou zablokovány sněhem. Vrátili jsme se na místo, abychom zjistili, zdali si koťátka někdo vyzvedl. A viděli jsme tohle…“

„Nemohli jsme uvěřit tomu, co vidíme. Zlomilo se mi srdce. Koťata byla očividně nemocná a prochladlá. Byla tam dvě jídla a přikrývka.“ Rychle přinesli tyto dvě ztracené duše domů a začali je zahřívat a krmit. Obě koťata byla zjevně vyděšená, ale po teplé koupeli a troše jídla se začala mírně pohybovat.

Rodina pojmenovala své dva nové členy rodiny Tango a Cash a všichni byli šťastní, když viděli, jak se kočky dobře zotavují. Nakonec vyslali všem majitelům koček a všem, kteří uvažují, že si nějakou pořídí, vzkaz: „Pokud se chystáte pořídit si kočku, ujistěte se, že jste si to velmi dobře promysleli. Kočky jsou přátelé. Nejsou na jedno použití!“ Tak pravdivá slova!

Sdílejte tento článek mezi svými přáteli a rodinou, kteří mají doma kočičku nebo uvažují, že si jednu pořídí.

Zdroj: addictingstories.org