Muž vytvořil falešnou nouzovou situaci s najatou rodící ženou na ulici. Vše bylo součastí plánu

Muž z New Yorku si pro svůj propracovaný plán vyžádal pomoc těhotné ženy, která předstírala, že zrovna rodí. Chtěl totiž svou přítelkyni Amy, která pracuje jako zdravotní sestra, požádat o ruku a nechtěl se spokojit jen s obyčejnou večeří. Jeho žádost měla být mnohem promyšlenější, a tak zapojil do akce i pár cizích lidí. Podívejte se, jak mu jeho plán vyšel.

Falešná nouzová situace

Mike Matthews se rozhodl udělat velký krok – požádat svou dlouholetou přítelkyni Amy Marshall o ruku. Vytvořil propracovaný plán, falešnou nouzovou situaci, která zahrnovala hasiče a ženu předstírající porod. Abyste rozuměli, Amy je zdravotní sestra. Chtěl ji tedy nalákat k zásahu, kdy začne pomáhat rodící ženě, než dorazí zdravotníci. A vyšlo to. Když Amy viděla, k čemu se na lavičce v parku schyluje, svědomí ji nedalo a vyrazila na pomoc. Nasadila si chirurgické rukavice a připravila se na blížící se porod.

Pak muž položil otázku

V jednu chvíli se pak Amy otočila a viděla klečícího Mika s otevřenou krabičkou v ruce. Uvědomila si, že to všechno kolem je jen lest. „Otočila jsem se a zeptala se, jestli to všechno je jen nahrané. Zahodila jsem rukavice,“ vypráví Amy. Sám Mike se vyděsil, jak celá scéna vypadá reálně. I když byl přesvědčen, že žena ještě nerodí, její výkon byl velmi uvěřitelný, stejně tak křik, chování hasičů, prostě všechno.

Vše bylo jenom na oko

Naštěstí se ale nikomu nic nestalo a celá scéna byla jen zinscenovaná, aby se Mike mohl vyslovit a Amy mohla odpovědět jedno veliké ANO!

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Insideedition.com