Zázrak mezi tisícovkami diváků. Fanynka zahájila koncert o něco dříve, už nemohla čekat ani minutu

Denise Jonesová odstartovala koncert dříve, než všichni očekávali. Když se zrovna rozjížděla velká show se singlem Let’s Get This Party Started na stadionu Anfield v Liverpoolu v Anglii, Denise začala rodit. S pomocí dvou lékařů přivítala zdravou holčičku přímo na stadionu. Dala jí jméno Dolly Pink na počest zpěvačky.

Lékaři museli projít tisíci fanoušky

Lékaři John Matthews a Dani Berg byli povoláni k rodící ženě na koncertě zpěvačky Pink. Museli projít tisíci fanoušky skrze celý stadion, aby ženu i s dítětem mohli ošetřit. „Když jsme k ní dorazili, bylo zcela jasné, že pacientka vykazuje známky porodu,“ řekl Matthews s vysvětlením, že ženu museli okamžitě přesunout z davu do místnosti první pomoci.

Na převoz nebyl čas

Při vyhodnocení situace věděli, že porod proběhne ještě na stadionu. Na převoz do nemocnice bylo pozdě. Denise porodila miminko zcela přirozeně a bez látek proti bolesti, protože v provizorním porodním sále nebylo žádné vybavení.

Vše trvalo méně než pět minut

Byla to rychlá akce, vše trvalo méně než pět minut, jak vypověděl Matthews: „Neměli jsme čas se znepokojovat nebo si dělat starosti, prostě jsme se do toho museli pustit.“ Naštěstí porod proběhl bez komplikací a Denise přivítala na svět zdravou dceru o hmotnosti 2 850 gramů. Matce i miminku se daří dobře. Holčička dostala také krásné jméno vzhledem k okolnostem, za kterých přišla na svět. Původně měli rodiče vybrané jméno Dolly Louise, ovšem změnili jej na Dolly Pink.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Huffpost.com