Naučte se číst v astrologii. Pozice Jupiteru při narození odhalí váš osud a životní cestu

Jupiter, známý jako planeta spojená se štěstím a hojností, hovoří o učiteli a průvodci uvnitř nás. Odhaluje naši schopnost se rozvíjet a podle své pozice v době našeho narození nám řekne, jak a kde můžeme růst za naše obzory. Jinak řečeno, jaké by mělo být naše povolání, abychom mohli uplatnit smysl našeho života, důvod, proč jsme přišli na svět.

Jupiter v Beranu

Máte přirozenou energii vůdce. Vaší cestou je stát se svým vlastním šéfem. Oplýváte také láskou ke sportu.

Jupiter v Býku

Máte dar pro umění, krásu a estetiku. Bez větší námahy k sobě dokážete přilákat to, co potřebujete nebo chcete. Jste trpěliví, což vám dává schopnost a odhodlání dosáhnout navrhovaných projektů. Smysl vašeho života je požitek a potěšení.

Jupiter v Blížencích

Jste dobrosrdeční a velice zvědaví. Klíč je v rozšiřování vaší zvědavosti, která, jak se zdá, nemá žádné hranice. Děláte více věcí najednou, nechcete se definovat pouze jedním směrem.

Jupiter v Raku

Máte velký talent pro péči o ostatní. Nosíte v sobě spoustu lásky a jste ochotni podporovat každého, kdo prožívá těžké časy. Pro váš rozvoj je vždy důležité, aby fungovaly první vazby s matkou a sítí primární rodiny.

Jupiter ve Lvu

Charismatičtí, expresivní a vůdčí. Povolání musí nutně souviset s tím, co zapaluje a přivolává vaše srdce. Ostatní inspirujete, aby žili ve spojení s tím, co je pravé, s vitalitou a radostí.

Jupiter v Panně

Díky talentu na pragmatismus a plánování přesně víte, kde by jaká věc měla být. Věnujete se službě a hledání společného dobra.

Jupiter ve Váze

Jste nositeli kreativity, diplomacie a šarmu. Rozvíjíte se vždy ve dvojici. Hudba a umění jsou pro vás důležité, hledáte ve světě harmonii.

Jupiter ve Štíru

Hlubokomyslný s velkou vůli k moci. Vaše cíle budou velmi nekonformní, upínáte se k podsvětí. Vaše oblasti jsou medicína, esoterismus, terapie a politika.

Jupiter ve Střelci

Optimistický, bohatý a veselý učitel. Jste skvělými motivátory, kteří inspirují ostatní.

Jupiter v Kozorohu

Budete plnit významné role v institucích, které ve společnosti zastupují rodinu a tradice. Narodili jste se s vysokou odpovědností.

Jupiter ve Vodnáři

Učitelé, kteří kdysi dělali revoluci, ti, kteří oceňují rozmanitost a změny. Jste pokrokáři a svými myšlenkami přispíváte k rozvoji lidstva.

Jupiter v Rybě

Duchovní, mystičtí, empatičtí a soucitní, takoví jste přesně vy. Vaše citlivost je zahrnuta do každodenního života, půjdete cestou, kdy budete pomáhat těm nejpotřebnějším.

Obrázky: Freepik, Zdroj: Bioguia.com