Nebojácné batole ukradne německému ovčákovi pamlsek. Jeho něžná reakce spolehlivě zahřeje u srdce

Všichni si rádi pochutnáváme na dobrotách. Pro naše zvířecí přátele to platí dvojnásob, zejména pak psi jsou milovníci různých pamlsků a odměn. Doslova by se po nich utloukli. Pokud jste psa někdy měli nebo máte, pak jistě máte zkušenost s tím, jak umí být neodbytní, pokud na vás chtějí vylákat nějakou dobrotu.

Psi milují dobroty a pečlivě si je střeží

Kdo ještě miluje pamlsky? Samozřejmě malé děti. A kdo by dokázal odolat jejich roztomilému kukuči, když po vás loudí něco dobrého na zub? Co se ale stane, pokud dítě vezme psovi pamlsek? Možná si říkáte, že se vůči tomu velmi rychle ohradí a rozhodně nebude zrovna přátelský. Zejména pokud se jedná o psa, jako je německý ovčák, který je známý svou přísnou povahou a ochranářskými pudy.

Brát psovi jídlo se nevyplácí

Je pravdou, že psi neradi sdílí své jídlo a všichni víme, že brát psovi jídlo není dobrý nápad vůbec nikdy. I ten nejhodnější a nejroztomilejší pes na vás může vyjet nebo vás lehce kousnout, aniž by vám chtěl opravdu ublížit. Jednoduše si chrání své jídlo. Co se tedy může stát, když malé batole sebere oblíbený pamlsek německému ovčákovi? Tato reakce vás překvapí.

Video, ze kterého vám roztaje srdce

Místo toho, aby se pes vztekal, nechal batole dělat, co chtělo, a nijak se proti jeho chování nebránil. Brano se k Avě chová vždy opravdu něžně a je mu jedno, jestli mu právě sebrala pamlsek. Němečtí ovčáci jsou velcí a silní, takže mohou být na první pohled dost děsiví. Tento vlčák Brano je ale zlatíčko – i když mu malá Ava ukradla pamlsek přímo pod nosem, Brano neudělal nic, aby ji zastavil.

Psi dokážou rozpoznat křehké a nevinné dítě

Tento klip vás přesvědčí, že i psi dokážou rozpoznat, že dítě je křehké a nevinné a musí se k němu přistupovat jinak než k dospělému. Přesto je ale vždy dobré být na pozoru, pokud je v okolí psa malé dítě. Někteří psi jsou nervózní a mohou dítě (třeba i nechtěně) zranit.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Trendcentral.com