Lidé sdíleli na sociálních sítích nejhorší rande, jaká zažili aneb Když se ze schůzky stane naprostý propadák

Každý člověk alespoň jednou v životě zažil schůzku, na kterou nikdy nezapomene. Bohužel ne v dobrém slova smyslu. Kromě toho, že se váš objekt zájmu dostaví na rande pozdě, může se projevovat zvláštním chováním. Stane se velkým zklamáním už od prvních minut. Zde jsou jedny z nejhorších rande, o kterých se podělili lidé na sociálních sítích.

Jeho žena ho přijela vyzvednout

Když muž po příjemné večeři vezl ženu domů, porouchalo se mu auto.  Mladý pár zůstal uprostřed silnice stát bez pomoci. Vzhledem k tomu, že oba zúčastnění bydleli na kraji města, bylo těžké rychle sehnat odvoz a automechanika. Muž tedy vyřešil problém jinak. Zavolal své ženě, aby ho přijela vyzvednout. Jakmile dorazila, došlo jí, o co mezi oběma lidmi jde, že se jedná o rande. Křičela na ženu a nařídila svému muži, aby okamžitě nastoupil do vozidla. Žena zůstala uprostřed silnice sama. Po 30 minutách ji vyzvedl kamarád.

Žena se přišla jen zadarmo najíst

Tento muž čekal na své rande dlouhých 35 minut, když žena konečně líně vešla do restaurace. Aniž by se omluvila, při příchodu číšníka ihned začala objednávat plný stůl jídla. Celou dobu se dívala jen do svého mobilního telefonu. Muž zaplatil v přepočtu necelých 1 500 korun a rande bylo u konce.

Rande s gramatickou nacistkou

Tento muž byl na schůzce se ženou, kterou více než její rande, zajímala jeho angličtina. Při každé větě muže opravovala, dokonce ho i přerušovala uprostřed vyprávění, jen aby řekla vše správně. Bylo to děsivé.

Nejnudnější rande na světě

Tento pár se seznámil na internetu. Muž hýřil vtipem, byl energický, vášnivý, ale jakmile došlo na osobní schůzku, byla to snad ta nejnudnější osoba, jakou kdy tato žena potkala. Později se dozvěděla, že muži s konverzací na internetu pomáhal jeho kamarád.

Matka nesmí chybět

Muž tajně přivedl svou matku na rande. Až později si žena uvědomila, že ta starší dáma vedle u stolu, která pár nepřestávala sledovat, byla stejná žena, která objímala muže na fotkách. Kdo přivede svou matku na rande?

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Thoughtcatalog.com